زبان ها
....
مشاهده کاتالوگ
.
بارکد
.
دانلود کاتالوگ
.
مشاوره آنلاین
.
فرآیند سفارش
.
ارزیابی رایگان سفارش
.

.

.

.

.

.

.

دایرکتوری مشاغل
.
عضویت در خبرنامه
خبرنامه
ماژول :
 

کارت هوشمند-مولتاس

سیستم عامل با پلت فرم باز مولتاس

 

پلت فرم باز مولتاس(Multi-application Oparation System)، سیستم عامل کارت های هوشمند را توسط کنسرسیوم مولتاس کنترل می کند و مدیریت کارت و سیستم شخصی سازی آن را برعهده دارد.

هدف مولتاس فراهم ساختن استانداردی ایمن برایسیستم عامل کارت های هوشمند (SCOS) است که روی هر چیپ سیلیکونی و با هر اپلیکیشن کارت هوشمند(پرداخت، بلیط، شناسایی) اجرا می شود. بنابراین اپلیکیشن های متفاوتی می توانند روی کارت هوشمند اجرا شوندکه هم از یک دیگر مستقل هستند و هم در امنیت مورد نظر اجرا می شوند. که در این راستا می تواند ترکیبی از برنامه های مختلف از سازندگان متفاوت به صورت تماما مستقل را در محیطی امن فراهم سازد.

تفاوت مولتاس هنگامی که  با سایر سیستم عامل ها مقایسه می شود این است که به طور خاص برای اپلیکیشن های امنیتی طراحی شده است و محیطی قابل اعتماد و امن (Secure Trusted Enviroment Provisioning- STEP) را تامین می کند.

STEP درای مکانیزم patented (ثبت اختراع شده) است. و تولید و صدور کارت و به روز رسانی اپلیکیشن های کارت هوشمند باید تحت کنترل Multos KMA)MULTOS Key Management Autority) باشد. KMA برای تولیدکنندگان کارت هوشمند، داده های مورد نظر را رمزنگاری می کند و گواهی اجازه ی تولید برای مدیریت اپلیکیشن ها را برای درخواست کنندگان را صادر می کند.
تماس با ما

تلفن واحد فروش: 8-26405905-021

ارسال فکس به شماره: 8-26405905-021

تلفن دفتر مرکزی: 4-22924203-021

ایمیل واحد فروش: sale@iran-hologram.com

ایمیل شرکتinfo@iran-hologram.com

آدرس: تهران بلوار میرداماد روبروی بانک مرکزی خیابان آقازاده فر (اطلسی سابق) کوچه نامی پلاک 10 طبقه اول

درخواست مشاوره
    • Reload بازآوری
    بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بعد نگار ایرانیان ( ایران هولوگرام ) می باشد.