زبان ها
....
مشاهده کاتالوگ
.
بارکد
.
دانلود کاتالوگ
.
مشاوره آنلاین
.
فرآیند سفارش
.
ارزیابی رایگان سفارش
.

.

.

.

.

.

.

دایرکتوری مشاغل
.
عضویت در خبرنامه
خبرنامه
ماژول :
 

کارت‌های P.V.C(پلی وینیل کلراید)

کارت های PVC دارای مقاومت و طول عمر بالایی هستند و در کاربردهای متنوعی مورد استفاده قرار می گیرند. مثل کارت های شناسایی، کارت های هدیه، بانکی، حمل و نقل و ... .

 با توجه به نوع کاربری و استفاده ی آن، قابلیت چاپ پذیری و ترکیب با انواع تکنولوژی ها را دارد که بسته به نیاز مشتری طراحی و تولید می شود. این کارت ها توانایی اجرا و تلفیق با انواع طرح ها، لوگوها، بارکد ها و همچنین اعمال ویژگی های امنیتی و ردیابی و ضدجعل مثل  الصاق هولوگرام‌ها، انتن RFID ، CHIPهای اطلاعاتی و یا نوارهای مغناطیسی را دارد.

 

انواع کارت های PVC

  • کارت خام

  به طور معمول از  ماده پلی وینیل کلراید به تنهایی استفاده می شود چرا که پلاستیکی مقاوم در شرایط متفاوت و  دارای ماندگاری بالاست.

 با این حال می توان به صورت ترکیبی با مواد و پلاستیک های دیگر تولید شود. به این صورت که کارت از سه لایه تشکیل شده است که شامل دو  لایه PVC در سطح بالا و پایین کارت و لایه ی میانی از جنس پلی استر است. از این نوع کارت برای کاربرد‌های پرمصرف مثل کارت های شخصی(ID Cards) استفاده می شود.

  • با استفاده نوار مغناطیسی

  به نوارهای سیاه و یا قهوه ای رنگ روی انواع کارت‌ها (اعتباری، عابر بانک ها و ...) گفته می شود. این نوار شامل ذرات مغناطیسی درون یک رزین هستند که توانایی وادارندگی (coercivity) کارت را مشخص و محدود می کنند.
 هر چقدر میزان وادارندگی این ذرات بیش تر باشد، کدگذاری، بازیابی و خوانش کد پیچیده تر و سخت تر خواهد بود. نوارهای مغناطیسی معمولا برای  کارت های کتابخانه، غذاخوری، حضور و غیاب و ... استفاده می شود.

  • Radio Frequency IDentification-RFID

 با کارگذاری آنتن های RFID، می توان قابلیت ردیابی، ظرفیت و ویژگی امنیتی کارت را افزایش داد. میزان آنتن دهی و فاصله ای که آنتن خوانده می شود، بستگی به کاربرد و موارد مصرفی آن دارد. از این آنتن برای اختصاصی سازی و رهگیری کالا و انبارداری استفاده می شود.

  • با استفاده از امضای مخصوص(Signature)

  این ویژگی نیز می تواند روی کارت ها به صورت امضا یا اثری خاص و منحصر به فرد اعمال شود. در این نوع از کارت ها یک نوار باریک از مواد رسانا با قابلیت ثبت دست نوشته وجود دارد. این نوار باعث بالارفتن سرعت بازیابی و تایید هویت کارت خواهد شد.

  • ترکیب با هولوگرام

  یکی از بهترین راهکار ها برای حفاظت از کارت های شناسایی و جلوگیری از تقلب و جعل استفاده از هولوگرام های امنیتی با ویژگی های متفاوت است.

 هولوگرام امکان تکرار و کپی از کارت ها را بسیار سخت و پیچیده می کند. چرا که هولوگرام سطح امنیتی بصری به کارت اضافه می‌کند که تقریبا غیرقابل بازتولید است. الصاق هولوگرام روی PVC و ترکیبات آن و یا این که بین لایه های آن قرار می گیرد.

  • با استفاده از پلاستیک های قابل بازیافت

 این گزینه برای نشان دادن دوستدار محیط زیست بودن و حمایت از آن بسیار مناسب است و تبلیغ مثبتی در جهت فعالیت و فروش آن محصول می باشد. این کارت می تواند از صد درصد مواد قابل بازیافت باشد.
تماس با ما

تلفن واحد فروش: 8-26405905-021

ارسال فکس به شماره: 8-26405905-021

تلفن دفتر مرکزی: 4-22924203-021

ایمیل واحد فروش: sale@iran-hologram.com

ایمیل شرکتinfo@iran-hologram.com

آدرس: تهران بلوار میرداماد روبروی بانک مرکزی خیابان آقازاده فر (اطلسی سابق) کوچه نامی پلاک 10 طبقه اول

درخواست مشاوره
    • Reload بازآوری
    بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بعد نگار ایرانیان ( ایران هولوگرام ) می باشد.