زبان ها
....
مشاهده کاتالوگ
.
بارکد
.
دانلود کاتالوگ
.
مشاوره آنلاین
.
فرآیند سفارش
.
ارزیابی رایگان سفارش
.

.

.

.

.

.

.

دایرکتوری مشاغل
.
عضویت در خبرنامه
خبرنامه
ماژول :
 

پرسش های متداول در مورد محصولات

هولوگرام سرد و هولوگرام گرم چه تفاوتی با هم دارند ؟
از آنجائی که چسباندن برچسبهای چاپ گرم ( Hot Stamp ) بایستی توسط گرما انجام شود لذا به اینگونه هولوگرام ها، برچسب گرم می گویند و مابقی برچسبها که چسباندن آنها نیازی به گرما ندارد و در واقع چسب آنها در شرایط عادی قابلیت چسبندگی دارد هولوگرامهای سرد می گویند .
 نحوه استفاده از هولوگرامهای چاپ گرم ( Hot Stamp ) چگونه است ؟
جهت الصاق یا چسباندن برچسبهای چاپ گرم می بایست از دستگاههای ویژه ای که به همین منظور و به تناسب نوع محصول مورد نظر طراحی شده ، استفاده نمود .
 هولوگرام های سرد چگونه استفاده می شوند ؟
هولوگرامهای سرد بصورت برچسب بر روی کاغذهای ویژه ای قرارگرفته اند و به صورت رول یا برگ استفاده میگردند که در شکل رول عموما" توسط دستگاههای لیبل چسبان و بصورت اتوماتیک برچسب را از روی کاغذ حامل آن جدا کرده و روی سطح مورد نظر می چسباند در غیر اینصورت جهت چسباندن آن می بایست از روش دستی استفاده کرد بدین ترتیب که بوسیله یک تیغ یا ابزاری شبیه به آن لبه برچسب را بلند کرده و روی سطح مورد نظر نصب نمائیم و یا با خم کردن کاغذ حامل لبه برچسبها از روی کاغذ جدا شده و به راحتی می توان آنرا روی سطح مورد نظر چسباند .
 چگونه می توان هولوگرام اصلی را از نوع جعلی تشخیص داد ؟
گاهی اوقات برچسبهایی بر روی برخی از محصولات وجود دارد که تحت عنوان هولوگرام معرفی می شوند در حالی که واقعا" هولوگرام نیستند . اگر به منوی توانمندیها سری بزنید خواهید دید که معمولا" هولوگرام ها با هر سطح امنیتی دارای مشخصات آشکار و پنهان ویژه ای میباشند که با چشم مسلح و غیر مسلح قابل مشاهده هستند که در صورت اطلاع از آنها براحتی از هولوگرام های جعلی قابل تشخیص می باشند .
آیا ابزار یا وسیله ای برای تشخیص اصل بودن هولوگرام وجود دارد ؟
بله همانطور که در منوی توانمندیها توضیح دادیم ، یکی از مشخصات مندرج در هولوگرام ها می تواند مشخصات پنهانی باشد که جهت رویت آنها می بایست از ابزار ویژه ای استفاده کرد . جهت اطلاعات بیشتر به منوی سایر محصولات مراجعه شود .
 چرا هولوگرام قابل کپی کردن نیست ؟
از آنجائی که برای ایجاد هولوگرام عوامل متعدد با پیچیدگی های منحصر به فردی شامل طراحی امنیتی با بکار گیری نرم افزارهای ویژه و بسیار گران قیمت با استفاده از نیروهای متخصص ، شرایط ویژه محیطی در آزمایشگاههای مجهز و همچنین تجهیزات بسیار گران قیمت می باشد ، لذا کپی برداری از آن آن تقریبا" غیر ممکن می باشد . بدین معنا که اگر تحت شرایطی یک هولوگرام ساخته شود تقریبا" ساخت مجدد آن با بکارگیری تمامی تجهیزات و امکانات مشابه میسر نیست و دارای تفاوتهایی خواهد بود چرا که ایجاد شرایطی کاملامشابه و تکرار مجدد آن از لحاظ عملی امکان پذیر نمیباشد .تماس با ما

تلفن واحد فروش: 8-26405905-021

ارسال فکس به شماره: 8-26405905-021

تلفن دفتر مرکزی: 4-22924203-021

ایمیل واحد فروش: sale@iran-hologram.com

ایمیل شرکتinfo@iran-hologram.com

آدرس: تهران بلوار میرداماد روبروی بانک مرکزی خیابان آقازاده فر (اطلسی سابق) کوچه نامی پلاک 10 طبقه اول

درخواست مشاوره
    • Reload بازآوری
    بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بعد نگار ایرانیان ( ایران هولوگرام ) می باشد.