زبان ها
....
مشاهده کاتالوگ
.
بارکد
.
دانلود کاتالوگ
.
مشاوره آنلاین
.
فرآیند سفارش
.
ارزیابی رایگان سفارش
.

.

.

.

.

.

.

دایرکتوری مشاغل
.
عضویت در خبرنامه
خبرنامه
ماژول :
 

بسته بندی کالا توسط لیبل بسته بندی

بسته بندی کالا توسط لیبل بسته بندی 10 out of 10 based on 1 ratings. 2741 user reviews.
0 | 0
کد دانشنامه : #70
تاریخ انتشار : دوشنبه, 28 مرداد 1392 17:24
تعداد بازدید کننده : 2741
چاپارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
بسته بندی کالا توسط لیبل بسته بندی
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
ایده شخصی سازی لیبل ها و کالاهای چاپ و بسته بندی فراتر از یک فرصت تجاری است، چرا که با فراگیر شدن روش خرید اینترنتی، حجم تقاضای لیبل های شخصی سازی شده که مناسب ارسال کالا به مشتریان اینترنتی باشد بسیار افزایش یافته و جای محصولات لیبل خورده قبلی را که در تیراژ بالا، برای خرده فروشان ارسال می شدند گرفته است.

لیبل بسته بندی

ایده شخصی سازی لیبل های بسته بندی و کالاهای چاپ و بسته بندی فراتر از یک فرصت تجاری است، چرا که با فراگیر شدن روش خرید اینترنتی، حجم تقاضای لیبل های شخصی سازی شده که مناسب ارسال کالا به مشتریان اینترنتی باشد بسیار افزایش یافته و جای محصولات لیبل بسته بندیخورده قبلی را که در تیراژ بالا، برای خرده فروشان ارسال می شدند گرفته است.

برچسب های طلا کوب و برچسب نقره کوب

در حال حاضر با این که محصولات نرم افزاری و سخت افزاری مختلفی برای تولید برچسب طلا کوب شخصی شده با کیفیت در بازار وجود دارد، به خدمت گیری این تجهیزات یک مساله و استفاده درست از آنها مساله دیگری است.
بنابراین سوال این است که منافع حاصل شده از چاپ این لیبل بسته بندی برای مشتری و چاپخانه دار چه می تواند باشد؟ که مواردی از آن به شرح زیر است:
▪ ایجاد فاکتور با استفاده از برچسب نقره کوب : یکی از کاربردهای اصلی، امکان تولید لیبل با یک کد امنیتی منحصر به فرد است که مانع جعل محصول شده و از نفوذ محصولات غیراصلی و نامرغوب خارجی در بازار جلوگیری می کند.
رسیدن به چنین هدفی با به کارگیری فناوری های جدیدی نظیر رزولوشن dpi ۱۲۰۰ واقعی امکان پذیر شده است. برای مثال به وسیله آن می توان حروف ریزی به اندازه نیم پوینت را رندر کرد.
▪ بازاریابی آزمایشی: بسته بندی را برای تطابق با سلیقه مشتریان یک بازار خاص، به صورت منطقه ای می توان طراحی کرد و با استفاده از هولوگرام امنیت آنها را تامین کرد. بدین ترتیب هر چه اطلاع ما از نیاز و ذوق و سلیقه مشتریان منطقه ای کم یا زیاد باشد، به همان نسبت می توان اطلاعات مناسب تر و مفیدتری را روی بسته بندی کالا با استفاده از برچسب طلا کوب یا برچسب نقره کوب به مخاطب و یا مصرف کننده منتقل کرد. بدین ترتیب چاپ لیبل بسته بندی دیجیتال شرایط چاپ لیبل یا بسته بندی مرتبط با یک رویداد خاص را فراهم می کند و بسته به موقعیت های زمانی و مکانی مختلف، محصولات متناسب با آن را می توان تولید کرد.
▪ کاهش انبارداری: امکان تولید با صرفه تعداد کمتری لیبل بسته بندی، ما را از تولید تعداد زیادی لیبل یا بسته بندی و انبارداری آن بی نیاز می کند. چرا که شرط لازم در روش های تولید سنتی برای رسیدن به سطح اقتصادی، تیراژ بالا است.
▪ استفاده از هولوگرام و بسته بندی: آگاهی از روند بازار و داشتن زیرساخت های چاپ دیجیتال، زمینه لازم برای موفقیت شرکت های فعال در ارایه این خدمات را فراهم می کند و آینده از آن کسانی است که خود را با شرایط جدید زودتر وفق داده و از فرصت موجود برای سرمایه گذاری روی موضوعاتی استفاده کنند که در آینده بهترین فرصت های تجاری را برای آنها فراهم می کند.
لیبل بسته بندی

چاپخانه های لیبل بسته بندی

تنوع خواهی بازار و پیشرفت های تکنولوژیک، چاپخانه داران برچسب هولوگرام  را در حال حاضر و در آینده نزدیک با فرصت ها و چالش های زیادی رو به رو می کند، چرا که از این دو فاکتور از یک طرف می توان در جهت ارایه خدمات نو و متناسب با ذوق و سلیقه جدید مشتریان استفاده کرده و بازارهای جدیدی را به روی شرکت باز کرد و از طرف دیگر به خاطر سرمایه گذاری های هنگفت مورد نیاز دچار چالش و دردسرهای سرمایه گذاری شد.

 

“ بسته بندی کالا توسط لیبل بسته بندی ”

 

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
تماس با ما

تلفن واحد فروش: 8-26405905-021

ارسال فکس به شماره: 8-26405905-021

تلفن دفتر مرکزی: 4-22924203-021

ایمیل واحد فروش: sale@iran-hologram.com

ایمیل شرکتinfo@iran-hologram.com

آدرس: تهران بلوار میرداماد روبروی بانک مرکزی خیابان آقازاده فر (اطلسی سابق) کوچه نامی پلاک 10 طبقه اول

درخواست مشاوره
    • Reload بازآوری
    بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بعد نگار ایرانیان ( ایران هولوگرام ) می باشد.