زبان ها
....
مشاهده کاتالوگ
.
بارکد
.
دانلود کاتالوگ
.
مشاوره آنلاین
.
فرآیند سفارش
.
ارزیابی رایگان سفارش
.

.

.

.

.

.

.

دایرکتوری مشاغل
.
عضویت در خبرنامه
خبرنامه
ماژول :
 

هولوگرام های محو شونده

هولوگرام های محو شونده 10 out of 10 based on 1 ratings. 648 user reviews.
0 | 0
کد دانشنامه : #2628
تاریخ انتشار : شنبه, 28 بهمن 1396 13:52
تعداد بازدید کننده : 648
چاپارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
هولوگرام های محو شونده
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
هولوگرام های محوشونده شامل لایه ی آلومینیومی دارنده ی تصویر هولوگرافی است که در میان چسب ونوارشفاف قرار گرفته شده اند.پایه ی چسب ها هولوگرامی بر این است که نیروی وارده بر یکی لایه های چسب دار (لایه ی محوشونده )از سایر لایه ها بیشتر است.امکان بازگردانی تصاویر در این نوع هولوگرام وجود ندارد . هولوگرام

پایه واساس هولوگرام های محوشونده

عملکرد هولوگرام  چیست –هر فرد تحصیل کرده ای به سبب تبلیغات گسترده اطلاعاتی در باب هولوگرام ها دارد-محافظت محصول در برابر نمونه ی تقلبی ،ودر نتیجه محافظت از برندهای تجاری تولیدکنندگان در برابر محصولات تقلبی که نوعی دزدی انتشاراتی نامیده می شود.یکی از مزیت های روش هولوگرافی محافظت از محصول و برند آن ،ثبت امضای هولوگرافی تولید کننده در محصول است که طی فرآیندی با تکنولوژی پیشرفته وابزارآلات گران قیمت و هم چنین کارشناسان خبره در در زمینه ی علوم متفاوت صورت می گیرد.تمامی عوامل ذکرشده مانعی بزرگ در برابر دزدان انتشاراتی است که هولوگرام های جعلی را به محیط غیرایمن وارد می کنند.
به علاوه امضای هولوگرافی  با مزیت های ذکر شده عاملی برای جلوگیری از جعل هولوگرام ها به شمار می آید.بسته به نوع هولوگرام شرایط محافظتی آن نیز متغیر است .ودر نهایت هولوگرام های محوشونده بر اساس امضای هولوگرافی ثبت و محافظت می شوند.
هولوگرام محو شونده

هولوگرام محوشونده چیست؟

هولوگرام های محوشونده شامل لایه ی آلومینیومی دارنده ی تصویر هولوگرافی است که در میان چسب ونوارشفاف قرار گرفته شده اند.پایه ی چسب ها هولوگرامی بر این است که نیروی وارده بر یکی لایه های چسب دار (لایه ی محوشونده )از سایر لایه ها بیشتر است.امکان بازگردانی تصاویر در این نوع هولوگرام  وجود ندارد .

 هولوگرام 

هزینه ی محافظت هولوگرام های محوشونده در مقایسه با نمونه های تقلبی از سایر نمونه ها بیش تر است.اول از همه این هولوگرام در نقش برچسبی است که بر روی محصولات و اسناد قرار گرفته می شود.به علاوه این چسب تمامی مشخصه های مربوط به امضای هولوگرافی محافظتی را در بردارد و یک نمونه ی تزییناتی در محصولات است که نظر بسیاری از افراد را به سوی خود جلب می کند.به علاوه محافظت از محصول در برابر نمونه ی تقلبی با وجود نام ،تصویر و لوگوی شرکت تولید کننده دو چندان می شود.

کاربرد هولوگرام محو شونده

کاربردهای هولوگرام محو شونده

محدوده ی کاربردی هولوگرام های محوشونده بسیارگسترده است.از کاربرد این هولوگرام می توان به خدمات ضمانتی آن محصول اشاره کرد.امضای هولوگرافی محصول را در برابر هر گونه جعل محافظت می کند و عدم وجود هولوگرام بر روی محصول نشان از عدم اعتبار و سندیت آن است.
تقریبا هیچ از یک تولید کنندگان با مشکل بازگشایی بسته ها در محل های فروش و یا ترابری روبه رو نمی شوند .قراردادن هولوگرام های محوشونده در بسته بندی ها محصول را در برابر کلاهبرداری های بعدی محافظت می کند.هولوگرام های ثبت شده بر روی محصولات بسته بندی شده این اطمینان خاطر را در مشتریان به وجود می آورد که محصول برای اولین بار بازگشایی می شود.
از دیگر کاربردهای هولوگرام های محوشونده می توان به اسناد امنیتی چون امضای هولوگرافی که در مکان مشخصی از بسته بندی حک شده است ،اشاره کرد.

مزایای هولوگرام محو شونده

چگونه هولوگرام ها بر روی بسته بندی ها قرار می گیرند؟

برای ثبت هولوگرام های محوشونده نیازی به دستکاری بسته بندی ها نیست.در این نمونه از برچسب هایی که در آن امضای هولوگرافی جدا می شود و به صفحه مقوایی اضافه می شود ، می توان استفاده کرد.نکته ی حاءز اهمیت در به کار گیری این برچسب ها ثبت اطلاعات درست و مرتبط با محصول است که در غیر اینصورت با مشخصات محصول همخوانی نخواهد داشت.
شرکت سهامی "صنایع هولوگرافی "منحصر به فردترین تولیدکننده در تولید هولوگرام های محافظتی در بلاروس است.از تکنولوژی های پیشرفته ب بلندمدت این شرکت می توان به تکنولوژی ثبت وتولید امضاهای هولوگرافی وطرح اشاره کرد.

“ هولوگرام های محو شونده ”

 

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
تماس با ما

تلفن واحد فروش: 8-26405905-021

ارسال فکس به شماره: 8-26405905-021

تلفن دفتر مرکزی: 4-22924203-021

ایمیل واحد فروش: sale@iran-hologram.com

ایمیل شرکتinfo@iran-hologram.com

آدرس: تهران بلوار میرداماد روبروی بانک مرکزی خیابان آقازاده فر (اطلسی سابق) کوچه نامی پلاک 10 طبقه اول

درخواست مشاوره
    • Reload بازآوری
    بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بعد نگار ایرانیان ( ایران هولوگرام ) می باشد.