زبان ها
....
مشاهده کاتالوگ
.
بارکد
.
دانلود کاتالوگ
.
مشاوره آنلاین
.
فرآیند سفارش
.
ارزیابی رایگان سفارش
.

.

.

.

.

.

.

دایرکتوری مشاغل
.
عضویت در خبرنامه
خبرنامه
ماژول :
 

هولوگرام کوانتومی

هولوگرام کوانتومی 10 out of 10 based on 1 ratings. 583 user reviews.
0 | 0
کد دانشنامه : #2623
تاریخ انتشار : سه شنبه, 26 دی 1396 11:17
تعداد بازدید کننده : 583
چاپارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
هولوگرام کوانتومی
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دیم ایزابل پیکزل_فیزیکدان مجارستانی در زمینه فیزیک ذرات و هنرمند برجسته بین المللی شناخته شده_ظاهرا کشف کرده است که شواهد سخت و علمی مبنی بر اینکه عیسی مسیح از مردگان برخاسته است وجود دارد .هدف مطالعه او در این زمینه یک قطعه ساده از یک پارچه باستانی است که با عنوان کفن تورین شناخته میشود .

هولوگرام کوانتومی از قیام مسیح

دیم ایزابل پیکزل_فیزیکدان مجارستانی در زمینه فیزیک ذرات و هنرمند برجسته بین المللی شناخته شده_ظاهرا کشف کرده است که شواهد سخت و علمی مبنی بر اینکه عیسی مسیح از مردگان برخاسته است وجود دارد .هدف مطالعه او در این زمینه یک قطعه ساده از یک پارچه باستانی است که با عنوان کفن تورین شناخته میشود .

هولوگرام کوانتمی

هولوگرام کوانتمی در تصویر مسیح

برای قرن ها طبق روایات انجیل , بسیاری از مسیحیان اعتقاد داشتند که پیکر مسیح در کفنی پوشیده شده بود و سپس آنرا در آرامگاهش در اورشلیم حدود دو هزار سال پیش قرار دادند . در سال 2004 دیم پیکزل از ناپدید شدن تصویر موجود بر روی کفن بسیار حیرت زده شد که این امردر علم فیزیک باورکردنی نیست حتی اگر آن لکه های خونی بر روی یک صخره قرار میگرفتند هم اینطور نمیشد .مطالعات پیکزل به گونه ای کاملا قوی نشان میدهد که تصویر مسیح همانند یک هولوگرام کوانتومی ناپدید گشته و این روند تحت فرایند قیام مسیح پیشبینی میشود . پیکزل در این باره توضیح میدهد : تمامی پروسه قیامت همان چیزیست که در واقع از هیچ چیز ایجاد شده است . شما میتوانید دانش مربوط به کفن را بخوانید , مانند فقدان گرانش کامل , فقدان آنتروپی)بدون فروپاشی گرانشی) , فقدان زمان فضا . آن بیان میکند که این واقعه با هیچ یک از علوم فیزیک مطابفت ندارد .
پیکزل مجسمه ای از یک مردی که در کفن قرار دارد با یک چهارم ابعاد کفن مسیح طراحی کرده است . وقتی از بغل به آن نگاه میکنیم به نظر میرسد که مرد در هوا به حالت تعلیق در آمده است (همانطور که در تصور زیر مشاهده میکنید) که بیانگر این است که تصویر بر اساس دانش پذیرفته شده قبلی است . پدیده ی این تصویر ما را به یک افق رویداد حقیقی نزدیک میکند . افقی که در آن همه قوانین فیزیک به شدت تغییر میکنند .پیکزل دائما ادعا میکند که تصویر در کسراندکی از ثانیه ساخته شده است و شکل آن در اثر گرانش وجود ندارد .

کاربرد هولوگرام کوانتمی

فیزیک حاکم در پشت تصویر هولوگرافی

خانم پیکزل در رابطه با عملکرد فیزیکی پیچیده ای که در ورای این کفن صورت گرفته بدین صورت توضیح میدهد : وقتی که میزان زمان تا صفر مطلق پایین می آید (زمان متوقف میشود)در آرامگاه مسیح , دو افق رویداد (که یکی رویداد را از سمت بالا و دیگری رویداد را در قسمت پایین به هنگام توقف زمان متوقف میکند) از طریق جسم مسیح به یکدیگر بی نهایت نزدیک شده و یکدیگر را از بین میبرند .

اگر این اظهارات تایید شود, انتظار میرود که کشف منجر به دیدگاه کامل و جدیدی "تکنیکی" به وجود آورد که در خصوص با ابتدای آفرینش جهان باشد .اکتشافات پیکزل ودیگر دانشمندانی که در زمینه این کفن جمع آوری شده است در مستند تلوزیونی با نام fabric of time the درقالب دی وی دی با تهیه کنندگی آدام گریزلی ارائه شده است .

هولوگرام سه بعدی

هولوگرام سه بعدی

همچنین در این فیلم , یک هولوگرام دقیق آناتومیکی سه بعدی از مردی است که به صلیب کشیده شده است . به غیر از کار مستقل از پیکزل , یک تیم علمی هلندی به رهبری دکتر پتروس سونز با استفاده از تکنولوژی لیزربرای ساخت تصاویر نگاتیوی دو بعدی بر روی کفن استفاده کرده است . از میان چندین اکتشافاتی هولوگرافیمیتوان به widow mite اشاره کرد( داستان های با مزمون برگ سبزی است در خانه درویش) که پشت و روی یک سکه را نشان میدهند و در 29 سال قبل از میلاد در سلطنت تیبریوس (که به دلیل ارزش کمی که داشتند در خارج از اسرائیل فروخته نمیشدند ) قلم زدند . نسخه های دی وی دی فیلم مستند the fabric of time دارای عینک های سه بعدی نیز میباشند تا بتوان تصاویر سه بعدی را در آن به خوبی مشاهده کرد . این فیلم بر اساس بخش هایی از تعدادی کتب نیز بوده است همچون : کفن تورین توسط ایان ویلسون / خون وکفن توسط ایان ویلسون . این دی وی دی قطعا مورد بحث و جدل بسیاری میشود که ما در جریان آن زمینه قیام مسیح را جشن میگیریم .

 


“ هولوگرام کوانتومی ”

 

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
تماس با ما

تلفن واحد فروش: 8-26405905-021

ارسال فکس به شماره: 8-26405905-021

تلفن دفتر مرکزی: 4-22924203-021

ایمیل واحد فروش: sale@iran-hologram.com

ایمیل شرکتinfo@iran-hologram.com

آدرس: تهران بلوار میرداماد روبروی بانک مرکزی خیابان آقازاده فر (اطلسی سابق) کوچه نامی پلاک 10 طبقه اول

درخواست مشاوره
    • Reload بازآوری
    بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بعد نگار ایرانیان ( ایران هولوگرام ) می باشد.