زبان ها
....
مشاهده کاتالوگ
.
بارکد
.
دانلود کاتالوگ
.
مشاوره آنلاین
.
فرآیند سفارش
.
ارزیابی رایگان سفارش
.

.

.

.

.

.

.

دایرکتوری مشاغل
.
عضویت در خبرنامه
خبرنامه
ماژول :
 
تبلیغات

فرصت های رشد بازار هولوگرام در سال 2017

فرصت های رشد بازار هولوگرام در سال 2017 10 out of 10 based on 1 ratings. 404 user reviews.
0 | 0
کد دانشنامه : #2555
تاریخ انتشار : چهارشنبه, 28 تیر 1396 11:42
تعداد بازدید کننده : 404
چاپارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
فرصت های رشد بازار هولوگرام در سال 2017
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
انجمن بین المللی هولوگرام از پیشرفت بسیار زیادی در بازار هولوگرام خبر داد که برای دستگاه های امنیتی از جمله امنیت بانکی،ضد قاچاق،حفاظت از برند،بسته ­بندی،گرافیک و... بسیار موثر است

انجمن هولوگرام و بازار هولوگرام در سال 2017 

به گفته ­ی انجمن تولیدکنندگان بین ­المللی هولوگرام (IHMA) ،تقاضای ادامه ­دار برای دستگاه­های امنیتی کارآمد برای مقابله با تهدیدهای جهانی باعث رشد هولوگرام­ های اعتبارسنج و محافظ برند در سال 2017خواهد شد.
سال 2017 هفتادمین سالگرد تکمیل اولین هولوگرام سه بعدی خواهد بود و بدنه ­ی بازرگانی صنعتی IHMA اعتقاد دارد که این تکنولوژی به جا به­ جا کردن مرزها در 12 ماه آینده ادامه خواهد داد.
ورود نوشته ­های بانکی (banknotes) جدید در سال 2017 که شامل یادداشت پلیمر 10 پوندی بانک انگلستان،20 فرانکی سوئیس و 100 شکلی اسرائیل می­شود،می­تواند نقش هولوگرافی را به عنوان پیشتاز در دستگاه ­های امنیتی تقویت کند و این پیش­بینی شده است.این تکنولوژی در مقایسه با دیگر دستگاه­های نوری در بازار ارز وضعیت بهتری دارد و پیش بینی می­شود که تا آینده­ ی نزدیک نیز شرایط به همین منوال خواهد بود (به گفته ­ی منشی عمومی IHMA دکتر Mark Deakes).

ویژگی های هولوگرافیک

یادداشت­ های پلیمر جدید از ویژگی­های امنیتی هولوگرافیک سود خواهد جست که به اطمینان دادن به بانک­های مرکزی و عموم مردم در مورد اعتبار ارز ادامه خواهد داد.بعضی از ویژگی­های هولوگرافیک در لایه ­های کاغذهای سنتی­تر نیز به جابه­ جا کردن مرزها  در این مورد که کدام تکنولوژی الآن قابل دستیابی است ادامه خواهد داد و این نشان دهنده­ ی این است که هنوز راه طی نشده ­ی زیادی در هولوگرافی وجود دارد. بعداً،هولوگرام­های تشخیصی یک نقش مهم در جایی که وسایل جدید ساخته شده با کاربردهای دیجیتال ،بسته ­بندی و تمبرهای مالیاتی لینک می­شوند،بازی خواهد کرد و همه­ ی این­ها دلیلی برای رشد ادامه­ دار هستند.

 هولوگرام

پیش بینی های انجمن بین المللی هولوگرام

IHMA پیش ­بینی کرده که هولوگرام ­های جذاب و طراحی ­ها در بسته­ بندی برند به کار گرفته می­ شوند،پس در سال 2017 شاهد موفقیت در این بخش خواهیم بود که کمپانی­ها مجبورند روی محصولات جدید سرمایه گذاری کنند و یا برندهای موجود را احیا کنند تا نیازهای مشتریان را ارضا کنند.همچنین شاهد رشد روز افزونی در استفاده از هولوگرام­ ها در کنار تکنولوژی­های تشخیص اعتبار (track and trace) خواهیم بود تا حفاظت آشکار و نهانی (overt and covert) فراهم کنند.این امر باعث تقویت نقش هولوگرام­ها در برنامه­ های تمبر مالیاتی می­شود و با تجارت­ های میلیارد دلاری جهانی در زمینه­ ی جعل و قاچاق تنباکو و محصولات الکلی مقابله می­کند.Dekes افزود که المان­های نوری هولوگرافیک (HOE) دیگر حوزه­ ها است که IHMA پیش­بینی می­کند شاهد رشد روز افزونی در فعالیت آن باشیم.
 
این حوزه­ ی متولد شده ­ی موجود،یعنی فرصت برای هولوگرافی،شاهد سازمان­هایی خواهد بود که در جست و جوی تکنولوژی­های مربوط به هولوگرافی هستند تا به نمایش­گرهای پوشیدنی جدید و دیگر لوازم هوشمند دست یابند و زندگی مردم را ارتقا بخشند.
با این LEDهایی که به عنوان چراغ عقب وسایل نقلیه و چراغ ترمز استفاده می­شوند،HOEهای مورد استفاده برای افزایش نور تابیده شده،نقش مهمی هم در ابزار وسایل نقلیه و اصلاح تصاویر روی نمایش­گرهای LCD و OLED بزرگ و کوچک دارند.هولوگرام­ های نمایشی که اغلب چشم­ پوشی (overlooked) می­شوند نیز باعث قوی­تر شدن رشد بالقوه می­شود،در نتیجه سال 2017 می­تواند شاهد فعالیت­هایی در این بخش و بزرگ­تر شدن آن باشیم.
هولوگرافی
 
IHMA کشورهای اروپایی و امریکای شمالی را می­بیند که به ارائه­ ی فرصت­ها در بازار هولوگرام ادامه می­دهند،در حالی که قدرت­های اقتصادی مانند هند و چین که در آنها هنوز جعل و قاچاق به شکلی گسترده انجام می­شود دارای پتانسیلی عظیم هستند.امروزه و در سال­های آینده،به طور خاص کشور چین به ارائه­ی فرصت­هایی در حوزه­ی تقریباً نامحدود صنعت هولوگرافی ادامه می­دهد

اقدامات انجمن بین المللی هولوگرام 

ولی ما به اقدامات بیشتر و سریع­تری نیاز داریم تا ببینیم که آیا موج رو به افزایش از کالاهای قاچاق چینی که به بازار سرازیر می­شوند چک و بررسی و متوقف می­شوند. نیاز بیشتری هست که این مسائل را حل کنیم و این کار می­تواند شامل افزایش هولوگرام ­های تلفیقی در چین به عنوان بخشی از استراتژی محافظت از برند باشد.
 
IHMA در حال طرح ریزی برای همکاری با سازمان­های چینی از قبیل سازمان بازرگانی چین برای مقابله با قاچاق (CTAAC)است تا مشکلات را برطرف کند.چنین حرکت­هایی از آن برندهای کوچک که مقصد صادرات هستند را در مقابل تهدید جرائم قاچاق و جرائم سازمان­یافته محافظت می­کند."
هولوگرافی
 
"چین نمی­تواند به تنهایی قاچاق را شکست دهد و همکاری با امثال IHMA و چیزهایی که ما در مورد کمک به چین در برطرف ساختن مسئله‌ی قاچاق ارائه می­دهیم،می­تواند یک قدم اولیه برای شروع باشد.ارتباط جهانی و همکاری نزدیک با ذهن باز و وسیع می­تواند در پیشبرد این اهداف سودمند باشد و به ما کمک کند تا با همکاری یکدیگر این مسئله را با هم حل کنیم."
 
این امر شامل گزینه­ های اعتبارسنجی به خوبی طراحی شده و کاربردی،که مورد تائید ISO 12931 هم هست،می­شود تا  آزمون­کنندگان را قادر سازد تا اعتبار یک محصول مشروع و معتبر را تائید کنند.حتی آن محصولاتی که در خود متعلقات جعلی و فیک را جای داده­اند هم می­توانند از آیتم­های معتبر تشخیص داده شوند،البته اگر در خود آپشن اعتبارسنجی دقیقی جای داده باشد.
 
IHMA از 100 کمپانی پیشتاز در کل دنیا تشکیل شده است.اعضای آن شامل تولیدکنندگان و تبدی ل­کنندگان هولوگرام­ها برای امنیت بانکی،ضد قاچاق،حفاظت از برند،بسته ­بندی،گرافیک و دیگر کاربردهای تجاری در کل دنیا می­شود.
 
 
 

“ فرصت های رشد بازار هولوگرام در سال 2017 ”

 

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
تماس با ما

تلفن واحد فروش: 8-26405905-021

ارسال فکس به شماره: 8-26405905-021

تلفن دفتر مرکزی: 4-22924203-021

ایمیل واحد فروش: sale@iran-hologram.com

ایمیل شرکتinfo@iran-hologram.com

آدرس: تهران بلوار 8میرداماد روبروی بانک مرکزی خیابان آقازاده فر (اطلسی سابق) پلاک 5 طبقه سوم واحد8

درخواست مشاوره
    • Reload بازآوری
    بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بعد نگار ایرانیان ( ایران هولوگرام ) می باشد.