زبان ها
....
مشاهده کاتالوگ
.
بارکد
.
دانلود کاتالوگ
.
مشاوره آنلاین
.
فرآیند سفارش
.
ارزیابی رایگان سفارش
.

.

.

.

.

.

.

دایرکتوری مشاغل
.
عضویت در خبرنامه
خبرنامه
ماژول :
 
تبلیغات

طراحی هولوگرام ایمن

طراحی هولوگرام ایمن 10 out of 10 based on 1 ratings. 702 user reviews.
0 | 0
کد دانشنامه : #2546
تاریخ انتشار : شنبه, 17 تیر 1396 11:20
تعداد بازدید کننده : 702
چاپارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
طراحی هولوگرام ایمن
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
چاپ هاگو نقش اساسی در طراحی و تولید هولوگرام داشته است و به تولید کارت شناسایی و گواهینامه کمک بسیاری کرده است

تولید هولوگرام ایمن در چاپ هاگو 

چاپ هاگو که در سال 1980 تأسیس شد،خود را به عنوان یکی از پیشتازان در تولید هولوگرام امنیتیدر انگلستان معرفی کرد و یکی از قابل احترام­ترین متخصصین در چاپ ایمن در سراسر دنیا به شمار می­رود.

به عنوان یکی از معدود اعضای انگلیسی در IHMA(انجمن تولیدکنندگان بین ­المللی هولوگرام )ما سازوکارهای امنیتی سختگیرانه­ و کنترل کیفیت مورد نیاز را برای طراحی،تولید و ذخیره­ی هولوگرام­های ایمن سفارشی شما دنبال می­کنیم.
هولوگرام

چاپ تصدیق هولوگرام

در چاپ هاگو،ما خدمات چاپ تصدیق حرفه­ای ارائه می­دهیم.ما اخیراً در تصدیق­های چاپ و درجه­ی هولوگرام فعالیت داریم و همچنین رونوشت­هایی برای بیش از 35 دانشگاه در انگلستان ارائه می­دهیم.

تیم تخصصی ما در چاپ تصدیق توانایی تولید طراحی­ های مدرن و منحصر به فردی دارد که برای سازمان و مشخصات شما تطبیق داده می­شود.ما یک سرویس دفترخانه‌ی(bureau)قابل اعتماد راه ­اندازی می­کنیم تا برای شما چاپ تصدیق یکپارچه­ ی(seamless) فراهم آورد و همچنین برای دانشجویان ارسال می­کند.

هاگو همچنین تنها کمپانی در انگلستان است که دارای بخش تخصصی فروش است که منحصراً با بخش آموزش روی چاپ ایمن کار می­کند و تقلب(fraud)را مستند می­کند و در نتیجه یک سطح منحصر به فرد از سرویس به مشتریان را ارائه می­دهد.
طراحی هولوگرام

 

راهکارهای چاپ هولوگرام  ایمن

ما همچنین یک استودیوی طراحی با آخرین فن­آوری روز در سردفتر هاگو در انگلستان را در اختیار داریم که شامل پنج طراح بسیار آموزش‌دیده می­شود که روی آن کار می­کنند.در طول پنج سال گذشته از وقتی که هاگو این امکانات را داشته است ما قادر بوده­ایم که مرزها را در چاپ ایمن و طراحی هولوگرام  به سمت سطوح جدید و بالاتر جابه­جا کرده­ایم.

ما طیف گسترده­ای از روش­های پیشرفته در چاپ ایمن را در اختیار داریم تا تضمین کنیم که از اسناد در مقابل تقلب و جعل محافظت می­شود.هاگو در حال حاضر محصولات چاپ ایمن را در بیش از 30 کشور در سراسر دنیا عرضه می­کند و خوشحال می­شود اگر بتواند با شما در مورد فرصت­های جدید با جزئیات بیشتر گفت و گو کند.


هولوگرام

 

طراحی هولوگرام ایمن

چاپ هاگو یک پیشتاز در صنعت ساخت طرح­ های هولوگرام ایمن و تنظیم­شده(customized)است.یک طیف از محصولات فویل هولوگرافیک برای حفاظت از کالاها و کسب و کار شما تدارک دیده شده است.ما تکنولوژی قابل اعتماد و ایمن را با تجربه­ی خود در بازار با هم آمیخته­ایم تا راهکارهای هولوگرام ایمن را در اختیار طیف گسترده­ای از صنایع قرار دهیم. 

 راهکارهای هولوگرام چاپ هاگو به وسیله­ ی پیکره­ های آکادمیک و آموزش دیده،دپارتمان­ های دولتی مختلف،بانک­ها و کمپانی­های هالیدی استفاده می­شود.هولوگرام ­های ایمن برای کارت­های شناسایی امنیتی،تصدیق،گواهینامه،بانک­ها و کارت­های بانکی،چک­های APACS و اسناد ایمن تهیه می­شود.

 

چاپ­گر TROY MICR

ما یک خریدار(reseller)تثبیت شده برای محصولات چاپ­گر (MICR) هستیم.نرم­ افزار Hague print premiercheque+ برای تلفیق ساده­ ی با چاپ­گرهای TROY ساخته شده است و شهرت زیادی به عنوان یکی از پیشروها در بین کمپانی­های صنعت چاپ چک و هولوگرام به دست آورده است.

محصولات چاپ­گر TROY MICR می­تواند بر اساس موارد مورد نیاز و خاص مشتری،تنظیم شود،که بر اساس کاربرد آن این تنظیم صورت می­گیرد و دربردارنده­ی راهکارهای چاپ ایمن و قابل اعتماد است.

TROY MICR این موارد را فراهم می­کند:

  • The 3005(قادر به چاپ 35ppm)
  • The 4250(قادر به چاپ 45ppm)
  • The 4350(قادر به چاپ 55ppm)
  • The 9050(قادر به چاپ 55ppm در کاغذ A3،که برای حفاظت از چک در انگلستان مناسب نیست).

 


“ طراحی هولوگرام ایمن ”

 

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
تماس با ما

تلفن واحد فروش: 8-26405905-021

ارسال فکس به شماره: 8-26405905-021

تلفن دفتر مرکزی: 4-22924203-021

ایمیل واحد فروش: sale@iran-hologram.com

ایمیل شرکتinfo@iran-hologram.com

آدرس: تهران بلوار میرداماد روبروی بانک مرکزی خیابان آقازاده فر (اطلسی سابق) کوچه نامی پلاک 10 طبقه اول

درخواست مشاوره
    • Reload بازآوری
    بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بعد نگار ایرانیان ( ایران هولوگرام ) می باشد.