زبان ها
....
مشاهده کاتالوگ
.
بارکد
.
دانلود کاتالوگ
.
مشاوره آنلاین
.
فرآیند سفارش
.
ارزیابی رایگان سفارش
.

.

.

.

.

.

.

دایرکتوری مشاغل
.
عضویت در خبرنامه
خبرنامه
ماژول :
 

جلوگیری از جعل مواد غذایی با برچسب هولوگرام

جلوگیری از جعل مواد غذایی با برچسب هولوگرام 10 out of 10 based on 1 ratings. 636 user reviews.
0 | 0
کد دانشنامه : #2534
تاریخ انتشار : شنبه, 27 خرداد 1396 11:53
تعداد بازدید کننده : 636
چاپارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
جلوگیری از جعل مواد غذایی با برچسب هولوگرام
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
مواد غذایی به دلیل اهمیت بالایی که دارند حتما باید به صورت استاندارد تهیه و عرضه گردند. برچسب هولوگرام یک راه حل موثر برای تشخیص مواد غذایی مرغوب و اصل از مواد غذایی نا مرغوب و جعلی می باشد.

اهمیت برچسب هولوگرام در بسته بندی مواد غذایی

سه سال پس از رسوایی گوشت اسب، تقلب مواد غذایی دوباره به اخبار ضربه زد به طوری که کارشناسان هشدار میدهند که هنوز هم مشکلات زیادی مثل همیشه هست. در حالی که مصرف کنندگان هرگز نمی توانند تضمین کنند دقیقا چه چیزی درون غذایی که آنها میخرند می رود، به عنوان یک تهیه کننده شما می توانید مطمئن باشید که محصولات غذایی شما شامل ویژگیهای امنیتی باشد مانند چاپ برچسب های هولوگرافی که از تقلب مواد غذایی جلوگیری می کند.

برچسب هولوگرام

تقلب هست، البته، بسیار بیشتر در صنایع خاص شایع است. برای مثال، شرکت های علاقه مند با چاپ بلیط برای رویدادها  بیشتر از صنایع دیگر با تقلب مواجه می شوند. وقتی این موضوع برای تقلب مواد پیش میاید محصولات خاصی وجود دارند که به احتمال زیاد توسط کلاهبرداران هدف قرار میگیرد، به همین جهت استفاده از برچسب هولوگرام بسیار رایج شد. چه مواد غذایی رایجی هستند که هنوز بیشتر در معرض خطر تقلب قرار می گیرند؟

استفاده از هولوگرام در بسته بندی شیر خشک بچه

کسانی که در صنعت شیرخشک هستند در حال حاضر از مسئله تقلب آگاه هستند که بسیاری از برندهای بزرگتر با آن مواجه هستند. شیرخشک نوزاد یک محصول گران قیمت است که در تقاضای بالا می باشد، که برای بسیاری از متقلبان راهی باز کردند تا محصولات ارزان جایگزینی برای بیشتر محصولات گران شوند. چاپ برچسب هولوگرام روی بسته بندی شیرخشک نوزاد شما برای تشخیص محصولات معتبر می توانند به مشتریان آنها این اطمینان را بدهند که آنها محصولاتی با کیفیت بالا بدست می آورند.
هولوگرام در بسته بندی

برچسب هولوگرام نشان اصل بودن روغن زیتون

CBS نیوز اخیرا گزارش کرده است که کسب و کار روغن زیتون به شدت توسط مافیا خراب شده است و روغن زیتون ناخالص بیشتر از آنچه فکر کنید در بازار رایج است. محصولات ادعا می کنند حاوی " روغن زیتون واقعا خالص" به ندرت خالص هستند، بنابراین مصرف کنندگان پیشنهاد می کنند از پیشنهاداتی که به نظر خیلی خوب میرسند جلوگیری شود. برای اطمینان از اینکه آنها محصولات اصل را میخرند کارشناسانی هستند که به مصرف کنندگان در خرید برندهای بزرگ مشاوره می دهند.
هولوگرام مواد غذایی

Chorizo اسپانیایی به همراه هولوگرام 

مانند شامپاین، Chorizo اسپانیایی باید در یک منطقه خاص جغرافیایی تولید شود. عبور یک محصول به طوری که از یک منطقه معتبر است یکی از بزرگترین منابع تقلب مواد غذایی است. اگر شما محصولات غذایی تولید می کنید، مانند شامپاین و chorizo ، نیاز به اثبات اصیل بودن دارند، از جمله چاپ برچسب هولوگرافی روی محصولات یا برچسب های کالا که می توانند به مشتری و خرده فروشانی که در حال بدست آوردن معاملات واقعی هستند این اطمینان را بدهند.

در گذشته، تاجران مواد غذایی اغلب برای حفاظت محصولاتشان از چاپ برچسب های هولوگرافی استفاده می کردند. در سال 2014 شراب سازان در آفریقای جنوبی برای کمک به مصرف کنندگان که آنها را از کپی های جعلی تشخیص دهند شروع به اضافه کردن برچسب های هولوگرافی روی بطری هایشان کردند. این افزایش حفاظت تنها یکی از راههایی است که شما می توانید محصول و مشتریانتان را از تقلب مواد غذایی محافظت کنید.

در Hague ما اصالتا طراحی تصاویر هولوگرافی را بیشتر از هر تولید کننده ای در UK عرضه می کنیم. در تماس باشید تا بفهمید ما چطور می توانیم یک هولوگرام خاص را که می تواند محصول شما را از تقلب حفاظت کند طراحی کنیم. 


“ جلوگیری از جعل مواد غذایی با برچسب هولوگرام ”

 

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
تماس با ما

تلفن واحد فروش: 8-26405905-021

ارسال فکس به شماره: 8-26405905-021

تلفن دفتر مرکزی: 4-22924203-021

ایمیل واحد فروش: sale@iran-hologram.com

ایمیل شرکتinfo@iran-hologram.com

آدرس: تهران بلوار میرداماد روبروی بانک مرکزی خیابان آقازاده فر (اطلسی سابق) کوچه نامی پلاک 10 طبقه اول

درخواست مشاوره
    • Reload بازآوری
    بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بعد نگار ایرانیان ( ایران هولوگرام ) می باشد.