زبان ها
....
مشاهده کاتالوگ
.
بارکد
.
دانلود کاتالوگ
.
مشاوره آنلاین
.
فرآیند سفارش
.
ارزیابی رایگان سفارش
.

.

.

.

.

.

.

دایرکتوری مشاغل
.
عضویت در خبرنامه
خبرنامه
ماژول :
 

مدارک اصلی با استفاده از هولوگرام

مدارک اصلی با استفاده از هولوگرام 10 out of 10 based on 1 ratings. 2781 user reviews.
0 | 0
کد دانشنامه : #2523
تاریخ انتشار : چهارشنبه, 27 اردیبهشت 1396 14:22
تعداد بازدید کننده : 2781
چاپارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
مدارک اصلی با استفاده از هولوگرام
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
امروزه وجود مدارک تقلبی بدون هولوگرام باعث اتفاقات نا خوشآیندی شده است.

وجود مدارک تقلبی بدون هولوگرام

امروزه وب سایت های در دسترس بسیاری هستند که چاپ مدرک تقلبی را با استفاده بدون استفاده از برچسب هولوگرام اصل انجام می دهند و وسوسه ی تسلیم این پیشنهادات شدن دور از ذهن نیست. این مدارک تقلبی پیچیده تر شده و تشخیص تقلبی بودنشان بسیار دشوار است، اما اینکه چقدر متقاعد کننده هستند اصلا مهم نیست این مدارک فقط یک نتیجه را به دنبال دارند: افراد نا وارد به لطف پول مدرک می گیرند و این کار مشروعیت تحصیلات را تهدید می کند.

کارخانجات تولید مدارک و هولوگرام تقلبی

چاپ مدرک تقلبی توسط سازمان هایی که به آن ها " کارخانه ی مدرک ( دیپلما میل)" می گویند. این کارخانه های دیپلم سازی ادعا می کنند که موسسات آموزشی سطح بالا هستند اما در واقع سازمان های آکادمیک قانونی نیستند و هر مدرکی که از جانب آن ها صادر شود وجهه ی قانونی نداشته و هیچ نشانی مثل داشتن برچسب هولوگرام اصل از قابلیت متقاضی و یا سطح تحصیلات وی در خود ندارند.
برچسب هولوگرام

 نگذارید کارخانه های دیپلم شما را گول بزنند: اصلا مهم نیست چه ادعاهایی می کنند، برای مثال ممکن است ادعا کنند که دیپلم های قبلی را قبل از صدور مجوز ارزیابی می کنند، زیرا مدرک و گواهینامه واقعی و اصلی نیست در واقع دارای برچسب هولوگرام نمی باشد و توسط دانشگاه یا کارفرما پذیرفته نمی شود. هیچ کدام از این کارخانه های دیپلم توسط آژانس های شناخته شده تایید نشده اند و هیچ گواهینامه ی صادره از طرف آن ها قانونی نخواهد بود .

شناسایی مدارک قلابی با استفاده از هولوگرام

با شیوع افزایش مدارک تقلبی، برای کارفرمایان و دانشگاه ها حائز اهمیت است تا این مدارک را شناسایی کند. شاخص هایی وجود دارند که با کمک آن ها به سرعت می توانید اصلی یا جعلی بودن مدرک را تشخیص دهید، سه راه برای تشخیص جعلی بودن مدرک وجود دارد که هنگام مشاهده ی مدرک می توانید به صحت آن شک کنید.

متن مدارک واقعی فاقد هر گونه اشتباه دستوری یا املایی است. همیشه دنبال غلط های املایی، استفاده ی نادرست از نشانه گذاری و هر نوع دستور سوال برنگیز باشید، این علائم بیش از هرچیز نشان دهنده ی مدرک تقلبی است.

تمام دانشگاه های معتبر در سایت www.hedd.ac.uk ثبت شده اند. اگر نسبت به یک موسسه آموزشی نامطمئن هستید، وارد سایت شده و اسم موسسه را تایپ کنید. اگر در پایگاه داده ای نبود، آنگاه گواهینامه به احتمال زیاد از کارخانه ی دیپلم صادر شده است.
هولوگرام امنیتی

به کیفیت گواهینامه دقت کنید: اگر حس کردید که کاغذ ان کیفیت خوبی ندارد, از فونت های متعدد استفاده شده است, هیچ هولوگرام امنیتی و یا امضایی حک نشده است، احتمالش هست که دارید به یک مدرک جعلی نگاه می کنید.

اینجا در هاگو, ما گواهینامه های مطمئنی را برای بیش از 100 دانشگاه و 100 مرکز اعطای مدرک درسراسر دنیا گرد آوری کرده ایم. تمامی گواهینامه های ما شامل ویژگی های امنیتی برای مبارزه با مدارک تقلبی هستند. از طراحی های امنیتی گرفته تا برچسب های هولوگرام امنیتی.


“ مدارک اصلی با استفاده از هولوگرام ”

 

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
تماس با ما

تلفن واحد فروش: 8-26405905-021

ارسال فکس به شماره: 8-26405905-021

تلفن دفتر مرکزی: 4-22924203-021

ایمیل واحد فروش: sale@iran-hologram.com

ایمیل شرکتinfo@iran-hologram.com

آدرس: تهران بلوار میرداماد روبروی بانک مرکزی خیابان آقازاده فر (اطلسی سابق) کوچه نامی پلاک 10 طبقه اول

درخواست مشاوره
    • Reload بازآوری
    بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بعد نگار ایرانیان ( ایران هولوگرام ) می باشد.