زبان ها
....
مشاهده کاتالوگ
.
بارکد
.
دانلود کاتالوگ
.
مشاوره آنلاین
.
فرآیند سفارش
.
ارزیابی رایگان سفارش
.

.

.

.

.

.

.

دایرکتوری مشاغل
.
عضویت در خبرنامه
خبرنامه
ماژول :
 
تبلیغات

نحوه استفاده از کیت پردازشگر هولوگرام

نحوه استفاده از کیت پردازشگر هولوگرام 10 out of 10 based on 1 ratings. 347 user reviews.
0 | 0
کد دانشنامه : #2520
تاریخ انتشار : شنبه, 23 اردیبهشت 1396 11:34
تعداد بازدید کننده : 347
چاپارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
نحوه استفاده از کیت پردازشگر هولوگرام
 • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
برای استفاده از کیت پردازشگر و تولید هولوگرام نیاز است تا موارد زیر را رعایت کنیم.

آیتمهای مورد نیاز برای تولید هولوگرام

 • Jd-2 بخش A و بخش B و سفیدکننده هولوگرام که از قبل ترکیب شده اند.
 • یک گالن (4 لیتری) از آب مقطر یا دیونیزه شده برای رسیدن به بهترین نتایج. آب شیر هم ممکن است جواب دهد ولی به آن خوبی نیست از آب سخت استفاده نکنید.
 • دو طبقه شیشه ای یا پلاستیکی کوچک، فقط به اندازهای بزرگ باشد که هولوگرامی که شما میسازید بتواند به صورت افقی در آب غوطه ور باشد.
 • دو طبقه شیشهای یا پلاستیکی بزرگ برای نگهداری 1 لیتر آب مقطر برای شستشو هولوگرام. آب شیر هم ممکن است جواب دهد.
 • (اختیاری ولی توصیه شده) یک طبقه کوچک یا بزرگ برای نگهداری یک لیتر آب مقطر و ترکیب شده با 1ml مسئول خیس کنندگی فوتوگرافیک مانند FormaFlo. شما همچنین میتوانید از یک طبق کوچک با مسئول خیس کنندگی کمتر استفاده کنید ولی باید محلول را بعد از تعداد کمی هولوگرام تعویض کنید. استفاده از طبق بزرگتر نتایج شفافتری به همراه خواهد داشت.
 • دستکش لاستیکی

طبقه هایی که برای  تولید هولوگرام آمده کرده اید را به ترتیب لیست پایین قرار دهید.

 • تکمیل کننده (ترکیب A,B) - طبق کوچک
 • شستشوی هولوگرام - طبق بزرگ
 • سفیدکننده - طبق کوچک
 • شستشو - طبق بزرگ
تولید هولوگرام  

مرطوب کننده هولوگرام محلول FormaFlo 600

حالا شما آماده اید تا محلولها را در طبقه ها بریزید

در طبق 1 (کوچک) شما تکمیل کننده خود را با ترکیب A و B ایجاد خواهید کرد. لازم نیست که دقیقه مقدار آنها برابر باشد ولی باید تلاش کنید که این نسبت تقریباً برابر باشد. فقط به اندازه ای ترکیب کنید که هولوگرام تکمیل شده بتواند در مجموع غوطه ور باشد. وقتی A,B ترکیب شدند ،محلول میتواند برای تکمیل چندین هولوگرام به کار رود و چند ساعت هم دوام دارد.

سرفصل: وقتی محلولهای A,B ترکیب شوند، محلول تکمیل کننده حاصل فقط چند ساعت دوام دارد. پس تا زمانی که برچسب هولوگرام شما آماده ساخت نیست ترکیب را انجام ندهید. در واقع، فقط به اندازه ای ترکیب کنید که برای پردازش یک دسته از هولوگرام کافی باشد. بقیه را در بطریهای بدون هوا نگه دارید تا برای دسته های بعدی لازم شوند.
هولوگرافی

در طبق 2 (بزرگ) یک لیتر آب مقطر بریزید. این آب به برای شستشو در هولوگرافی استفاده خواهد شد.

در طبق 3 (کوچک)، محلول سفیدکننده را وارد کنید، فقط به اندازه ای که  یک یا دو هولوگرام بتوانند غوطه ور باشند.

در طبق 4 (بزرگ) درست مثل قبل، با یک لیتر آب مقطر پر شود و برای شستشو استفاده شود.

در آخر و به صورت اختیاری، در طبق 5 (بزرگ یا کوچک)، محلول خیس کننده را با یک لیتر آب مقطر به ازای هر دستورالعملی که با PhotoFlo 600 میآید، ترکیب کنید. استفاده از یک محلول خیس کننده اختیاری است ولی توصیه میشود. این کار باعث میشود که هولوگرام سریعتر خشک شود و لکه ها و نوارها را کاهش به حداقل میرساند.

انعکاس و پردازش هولوگرام

مراحل 1 تا 4 پایین باید در یک اتاق تاریک با یا بدون نور ایمن (safelight) تکمیل شود. مرحله 5 که اختیاری است میتواند در حضور چراغ روشن انجام شود. البته اگر چراغ روشن است، مطمئن شوید که هیچ فیلم استفاده نشده، پردازش نشده و مورد تابش قرار نگرفته وجود ندارد.

 • گسترش

سریعاً صفحه را در گسترش دهنده غوطه ور سازید تا همه بخشها سریعاً خیس شوند. آن را به مدت حدود 2 دقیقه بشویید (slush) تا هولوگرام تقریبا مشکی شود.

 • شستشو

هولوگرام تکمیل شده را با عجله و تکان برای حداقل 20 ثانیه بشویید. برای رسیدن به بهترین نتایج و دوام بیشتر هولوگرام ها، تا سه دقیقه بشویید تا مطمئن شوید که همه بخشهای قسمت A شسته شده اند.

 • سفیدکننده 

هولوگرام شسته شده را در محلول سفیدکننده قرار دهید، آن را تکان دهید (agigate) تا صفحه به طور کامل تمیز شود (این کار ممکن است دو دقیقه طول بکشد) سپس، برای ده ثانیه سفیدکننده بزنید.

 • دوباره شستشو

هولوگرام سفید شده را همراه با تکان دادن برای حداقل 20 ثانیه بشویید (تا سه دقیقه)

 • در محلول خیس کننده کار را تمام کنید (اختیاری)

هولوگرام تکمیل شده را در محلول FormaFlo 600 برای 20 ثانیه قرار دهید. سپس، هولوگرام را برای خشک شدن خارج کنید. برای رسیدن به بهترین نتایج، در هنگام خارج کردن هولوگرام از محلول، اجازه ندهید که لکه یا رد روی هولوگرام بیفتد. محلول خیس کننده کمک میکند تا هولوگرام سریعتر خشک شود و تمیزتر و شفافتر به نظر رسد و عمل هولوگرافی با کیفیت بهتری صورت پذیرد.
صفحات هولوگرافیک

سرفصل: در گام نهایی ب محلول خیس کننده، بهتر است که چراغها را روشن کنید.این کار به شما اجازه میدهد که مشاهده کنید که محلول شما به درستی روی هولوگرام توزیع شده باشد و این که رد یا لکهای روی هولوگرام نباشد. صفحه هولوگرافیک را از طرفی نگه دارید که از چکه کردن احتمالی محلول از انگشتان شما روی هولوگرام جلوگیری شود.

هولوگرام خود را خشک کنید

هولوگرام شما به پایان رسیده و فقط مانده تا خشک شود. یک راه خوب برای خشک کردن صفحه هولوگرام این است که آن را در مقابل یک سطح عمودی قرار دهیم که لبه پایینی آن روی یک حوله دستی یا دستمال کاغذی قرار میگیرد. بهترین نتایج وقتی به دست میآید که به طور طبیعی در هوای تمیز و بدون غبار خشک شود. ولی وقتی که زمان محدود باشد، برچسب هولوگرام میتواند با قرار داده شدن به صورت عمودی و دمیدن هوای گرم از سشوآر به آن سریعاً خشک شود. برای ورقه های فیلم هولوگرافیک، آنها را به صورت عمودی آویزان کنید تا خشک شود و از یک گیره تمیز و خشک استفاده کنید.
برچسب هولوگرام

هولوگرام خود را بازدید کنید

برای یک هولوگرام انعکاسی، تصویر میتواند بعد از خشک شدن کامل برچسب هولوگرام با تاباندن نور لیزر یا نور سیمابی دیده شود. خشک شدن کامل بسته به شرایط محیط و تکنیک خشک شدن چند دقیقه تا چند ساعت زمان ببرد. هولوگرام انتقالی اما میتواند حتی در لحظه ای که خیس است با نور لیزر دیده شود. 

پوشاندن هولوگرام (wrapping up)

محلول شیمیایی استفاده نشده خود را در بطری بدون هوا ذخیره کنید. برای افزایش دوام بخش A و بخش B، آنها را در مقابل اکسیده شدن محافظت کنید. برای انجام این کار، محلولها را به دسته های کوچکتر در بطریهای کوچکتر تقسیم کنید تا بخشهای استفاده نشده در بالای بطری قرار گیرند که در آن فضای هوایی کمتری است یا اصلاً نیست. برای مثال، بهتر است تا دو بطری 500ml با محلول پر شود تا این که یک بطری 1000ml با حفرهای در بالای آن داشته باشیم. قرار دادن در یخچال برای افزایش طول عمر برچسب هولوگرام تا چندین ماه توصیه میشود.
هولوگرام

پاکتهای فیلم هولوگرافیک استفاده نشده را در کیفهای بسته بدون هوا قرار دهید و آن را خنک کنید. وقتی میخواهید از آنها استفاده کنید، اجازه دهید که فیلم یا صفحه به دمای اتاق برسد، قبل از این که کیف پلاستیکی را باز کنید،با این کار از چگالش(condensation)جلوگیری میشود.

برای ایمنی،صفحات فیلم و مواد شیمیایی را از بچه ها دور کنید. همیشه برچسب "غیرقابل مصرف" یا خوردن بر روی پکیجها و مواد فوتوشیمیایی قرار دهید.


“ نحوه استفاده از کیت پردازشگر هولوگرام ”

 

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
 • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
تماس با ما

تلفن واحد فروش: 8-26405905-021

ارسال فکس به شماره: 8-26405905-021

تلفن دفتر مرکزی: 4-22924203-021

ایمیل واحد فروش: sale@iran-hologram.com

ایمیل شرکتinfo@iran-hologram.com

آدرس: تهران بلوار 8میرداماد روبروی بانک مرکزی خیابان آقازاده فر (اطلسی سابق) پلاک 5 طبقه سوم واحد8

درخواست مشاوره
  • Reload بازآوری
  بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بعد نگار ایرانیان ( ایران هولوگرام ) می باشد.