زبان ها
....
مشاهده کاتالوگ
.
بارکد
.
دانلود کاتالوگ
.
مشاوره آنلاین
.
فرآیند سفارش
.
ارزیابی رایگان سفارش
.

.

.

.

.

.

.

دایرکتوری مشاغل
.
عضویت در خبرنامه
خبرنامه
ماژول :
 

استفاده از هولوگرام در صنایع

استفاده از هولوگرام در صنایع 10 out of 10 based on 1 ratings. 543 user reviews.
0 | 0
کد دانشنامه : #2518
تاریخ انتشار : دوشنبه, 18 اردیبهشت 1396 10:52
تعداد بازدید کننده : 543
چاپارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
استفاده از هولوگرام در صنایع
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
امروزه برای جلب اعتماد مشتریان و تشخیص اجناس اصل از اجناس جعلی می توان از هولوگرافی استفاده کرد.

استفاده از هولوگرام در صنایع دارویی

یک گزارش صنعتی، فرصتهایی برای تکنولوژی های ضد جعلی در بخش های داروسازی جهانی را نشان میدهد که بر اساس گفته جامعه تولیدکنندگان هولوگرامبین المللی می باشد.

IHMA در Grand View Researcher’s Pharmaceutical (منظره­ بزرگ محققان در داروسازی) و Food Anti-counterfeiting Technologies Market Analysis (تحلیل بازار تکنولوژی­ های ضد­ جعلی غذا) صاحب نظر بود و به این موضوع دلالت دارد که رشد در دستگاه ­های ضد جعل در مواجهه با رشد حوادث مربوط به جعل جهانی و سطوح بالاتر آگاهی تکنولوژی در میان موسسات تنظیمی مانند FDA ، به نظر ناگزیر می­آید.
هولوگرام دارویی

IHMA می­گوید تولیدکنندگان و سازندگان هولوگرام باید آگاه به فرصت­ها باشند و به سمت بهره بردن از فرصت­های تجاری­ ای که در حال باز شدن است، حرکت کتتد.

ترکیب هولوگرافی با سایر دستگاهها

گزارش، از هدف قرار دادن بازارهای آسیا را دفاع می­کند، جایی که فرصت­های بکر فراوانی در آن وجود دارد به خصوص در چین که مقر اصلی محصولات جعلی است (این کشور سهمی 70 درصدی در مصرف­ کنندگی دارد، بر اساس گزارش سازمان مصرف جهانی).

تقاضای رو­به­ رشد برای تکنولوژی­های پیشرفته که می­تواند شامل ترکیب هولوگرافی با سایر دستگاه­ها باشد برای سرعت بخشیدن به رشد در سال­های پیش رو مورد انتظار است، چیزی  که IHMA به آن اعتقاد دارد.

بر اساس سازمان جهانی بهداشت (WHO)، هزینه­ جعل دارویی برای اقتصاد جهانی در حدود 75 میلیارد دلار در سال 2010 تخمین زده شده و این عدد تجارت داروی قاچاق را تا حدود 50 درصد فراتر می­برد (50 میلیارد دلار).

تهیه و توزیع داروهای جعلی همچنین به صورت بالقوه در حال رشد است (رشد 90 درصدی در مقایسه با ارقام 2005) - تجارت جعل کردن خیلی سودمند است و ریسک آن نسبت به قاچاق دارو پایین­تر است و این جرائم نسبت به قاچاق دارو کمتر مورد تعقیب قانونی قرار می­گیرد. انجمن حمایت از تولید کنندگان هولوگرام  اعتقاد دارد اقدامات بیشتری باید به سرعت انجام شود تا موج فزاینده­ی ورود کالای جعلی به بازار،منقطع شود.
هولوگرافی

دستگاه­های امنیتی در محصولات دارویی و پزشکی و بسته ­بندی، کیفیت را تضمین می­کند و محصولات قاچاق را بررسی می­کند و اگر روی آیتم ­ها هولوگرام امنیت نمایش داده نشود، توقیف و تخریب خواهند شد.

منشی عمومی Dr Mark Deakes می­گوید که گزارش یک خوش­ آمدگویی به تولیدکنندگان هولوگرام است که خطر را کاهش می­دهند.

نقش هولوگرافی در صنایع

"هولوگرافی نقشی حیاتی به عنوان یک اسلحه­ بسیار موثر و انعطاف­پذیر در جنگ با جاعلان و متقلبان برای خنثی کردن آن­ها دارد".

"خیال تمام کسانی که در زنجیره­ عرضه نقش دارند- تولیدکننده، توزیع­ کننده، مصرف­ کننده، موسسات مالیاتی - به طور پیوسته به وسیله­ وجود هولوگرام­ ها روی محصولات راحت می­شود و آن­ها مزایایی که این دستگاه فراهم می­کند را تشخیص دادند.

استفاده از راهکارهای تصدیق به خوبی طراحی شده و به خوبی مورد استفاده قرار گرفته - مانند آن­هایی که مورد حمایت استاندارد ISO 12931 هستند - به آزمون­ کنندگان این امکان را داد که درستی محصولات قانونی را تایید کنند و آن را از اجناس جعلی که از چین می ­آیند را تشخیص دهند.
هولوگرام

حتی آن­هایی که دارای ویژگی تصدیقی جعلی(fake) هستند هم می­توانند از آیتم­های راستین، تمیز داده شوند، اگر آن آیتم دارای راهکار تصدیقی به دقت سنجیده شده باشند.


“ استفاده از هولوگرام در صنایع ”

 

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
تماس با ما

تلفن واحد فروش: 8-26405905-021

ارسال فکس به شماره: 8-26405905-021

تلفن دفتر مرکزی: 4-22924203-021

ایمیل واحد فروش: sale@iran-hologram.com

ایمیل شرکتinfo@iran-hologram.com

آدرس: تهران بلوار میرداماد روبروی بانک مرکزی خیابان آقازاده فر (اطلسی سابق) کوچه نامی پلاک 10 طبقه اول

درخواست مشاوره
    • Reload بازآوری
    بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بعد نگار ایرانیان ( ایران هولوگرام ) می باشد.