زبان ها
....
مشاهده کاتالوگ
.
بارکد
.
دانلود کاتالوگ
.
مشاوره آنلاین
.
فرآیند سفارش
.
ارزیابی رایگان سفارش
.

.

.

.

.

.

.

دایرکتوری مشاغل
.
عضویت در خبرنامه
خبرنامه
ماژول :
 

کاربردهای برچسب های هولوگرام

کاربردهای برچسب های هولوگرام 10 out of 10 based on 1 ratings. 896 user reviews.
0 | 0
کد دانشنامه : #2500
تاریخ انتشار : چهارشنبه, 25 اسفند 1395 11:49
تعداد بازدید کننده : 896
چاپارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
کاربردهای برچسب های هولوگرام
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
برچسب های هولوگرام را با توجه به نوع کاربردشان بیشتر بشناسید.برچسب های هولوگرام بسیار تنوع دارد و کاربرد های هریک با دیگری متفاوت است.

انواع برچسب هولوگرام

با توجه به پیشرفت عظیم هولوگرام در جهان امروز میخواهیم راجع به انواع برچسب های هولوگرام و کاربرد هایشان صحبت کنیم.هولوگرامها انواع و اقسام دارند که هریک ویژگی مختص به خود را دارد.

هولوگرام های پیشرفته تبلیغاتی

هولوگرام های پیشرفته برای اهداف تبلیغاتی استفاده می شوند و با دادن ماهیت خاص به محصول امنیت را به ارمغان می آورند. این هولوگرام ها با استفاده از مواد درجه یک و تکنیک های چاپ دیجیتالی بسیار جذاب هستند. کل مجموعه ی هولوگرامها دارای اندازه, طرح و ترکیب رنگ های مختلف است تا با نیاز های مشتریان ما مطابقت داشته باشد .

برچسب هولوگرام

برچسب هولوگرام شفاف

هولوگرام های شفافزمانی استفاده می شوند که سطح محصول و نیز برند آن باید دیده شوشند. این هولوگرام هابا احتایط فراوان و با استفاده از محصولات با کیفیت و چسبنده برای روی هم قرار دادن ساخته می شوند. سایزها و اشکال و طرح ها و رنگ های مختلفی برای اهداف صنعتی مختلف وجود دارند.
 

برچسب هولوگرام با چاپ اینجکت

هولوگرام های با چاپ اینکجت برای پیگیری یک سری محصول بسیار مناسب هستند. طراحی شده با استفاده از تکنیک های چاپ پیشرفته و مواد درجه یک ,این هولوگرام ها به صورت رول ارائه شده اند. این هولوگرام ها برای حفظ اصالت محصول و اهداف امنیتی یا نوشته های روی آن بسیار عالی هستند که از زوایای مختلف و در نور عادی نیز قابل دیدن هستند.

برچسب هولوگرام لیزری

هولوگرام لیزر مارکد برای اهداف امنیتی و با اجتناب از هر نوع تقلب استفاده می شوند. این هولوگرام ها با استفاده از مواد درجه یک و تکنیک های بازار لیزر به صورت ورقه ای و رول موجود می باشند.این هولوگرامها برای پیگیری محصولات مختلف نیز کاربرد دارند.
هولوگرام شفاف
 

هولوگرام اصالت کالا

هولوگرام های چاپی برای امنیت محصول, اصالت و کاربرد های شناسایی محصول مناسب هستند. این هولوگرام ها از بهترین مواد ساخته شده اند و نیز از پیشرفته ترین تکنیک های چاپ و گراور سازی در ساخت آن ها استفاده شده است. هولوگرام ما تصویر قرمز از خود به جای می گذارد که حتی بعد از جدا شدن نیز قابل روئیت است تا احتمال تقلب کاملا از بین برود.

بارکد هولوگرام

هولوگرام های دارای بارکد به کالا ماهیتی خاص می دهند. این هولوگرام ها با استفاده از با کیفیت ترین مواد و آخرین تکنولوژی چاپ تولید می شوند. این هولوگرام ها کمک به حفظ داده های الکترونیکی با تغییر فاصله و پهنای خطوط موازی می کنند. این نوع هولوگرام ها مناسب برای بسته بندی کالای شناخته شده و نیز مراحل فاکتور بندی در فروشگاه های بزرگ هستند. هولوگرام های دارای بارکد به کالا ماهیتی خاص می دهند. این هولوگرام ها با استفاده از با کیفیت ترین مواد و آخرین تکنولوژی چاپ تولید می شوند. این هولوگرام ها کمک به حفظ داده های الکترونیکی با تغییر فاصله و پهنای خطوط موازی می کنند. این نوع هولوگرام ها مناسب برای بسته بندی کالای شناخته شده و نیز مراحل فاکتور بندی در فروشگاه های بزرگ هستند

“ کاربردهای برچسب های هولوگرام ”

 

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
تماس با ما

تلفن واحد فروش: 8-26405905-021

ارسال فکس به شماره: 8-26405905-021

تلفن دفتر مرکزی: 4-22924203-021

ایمیل واحد فروش: sale@iran-hologram.com

ایمیل شرکتinfo@iran-hologram.com

آدرس: تهران بلوار میرداماد روبروی بانک مرکزی خیابان آقازاده فر (اطلسی سابق) کوچه نامی پلاک 10 طبقه اول

درخواست مشاوره
    • Reload بازآوری
    بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بعد نگار ایرانیان ( ایران هولوگرام ) می باشد.