زبان ها
....
مشاهده کاتالوگ
.
بارکد
.
دانلود کاتالوگ
.
مشاوره آنلاین
.
فرآیند سفارش
.
ارزیابی رایگان سفارش
.

.

.

.

.

.

.

دایرکتوری مشاغل
.
عضویت در خبرنامه
خبرنامه
ماژول :
 
تبلیغات

چگونه برچسب روی پنجره های خودرو را برداریم؟

چگونه برچسب روی پنجره های خودرو را برداریم؟ 10 out of 10 based on 1 ratings. 1129 user reviews.
0 | 0
کد دانشنامه : #2470
تاریخ انتشار : چهارشنبه, 22 دی 1395 11:50
تعداد بازدید کننده : 1129
چاپارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
چگونه برچسب روی پنجره های خودرو را برداریم؟
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال

برچسب زدن بر روی پنجره خودرو روش عالی برای نشان دادن مالکیت یا تبلیغ مواردی است که در اختیار دارید. اینگونه برچسب ها انواع متعددی دارند و در شکل و طرح های مختلفی عرضه می شوند. همچنین شما می توانید این برچسب ها را سفارشی سازی کنید تا بتوانید شعار ، محصول یا  خدمات تیم خود را نشان دهید. برچسب روی پنجره ها را می توان به شیوه هوشمندانه به کار برد. به طور خلاصه، چنین برچسب هایی را می توان برای نمایش هر عقیده، ایده یا اظهارنظری  مورد استفاده قرار داد. با اینحال، علی رغم تنوع چنین  مواردی، برخی از افراد دوست ندارند از آن استفاده کنند زیرا معتقدند نمی توانند به تنهایی چنین برچسب هایی را از روی شیشه خودرو بردارند. خوشبختانه، چنین مواردی  همانند تاتو دائمی و همیشگی نیستند. اگرچه برداشتن این نوع موارد کمی دشوار است اما با کمی تلاش می توان آن را از روی شیشه برداشت.در ادامه مراحلی را برای انجام اینکار بیان می کنیم.

روش طبیعی: آب و چاقوی بتونه کاری

برچسب های روی شیشه را می توان با مواد شیمیایی جدا کرد. با اینحال اگر دوست دارید از راه حل های طبیعی برای اینکار استفاده کنید  باید زمان و انرژی بیشتری برای اینکار صرف کنید.  ابزارهایی که برای برداشتن چنین برچسب هایی نیاز خواهید داشت را در ادامه مشاهده می کنید:

  • آب گرم
  • چاقوی بتونه کاری

مرحله اول:

بعد از اینکه آب گرم و چاقو را در  کنار خود قرار دادید، به سادگی برچسب را با آب گرم آغشته کنید و اجازه دهید چند دقیقه روی آن باقی بماند. ممکن است به یک پارچه تمیز،  اسپری یا  سایر موارد برای اعمال آب به صورت مستقیم بر سطح برچسب نیاز داشته باشید.

مرحله دوم:

بعد از اینکه برچسب در آب شناور شد و کمی نرم گردید، می توانید از چاقو برای خراشیدن آن استفاده کنید. مطمئن شوید که  اینکار را با دقت انجام می دهید. سپس به آرامی به طرف مرکز  برچسب بروید تا از آسیب زدن به شیشه جلوگیری نمایید. اگر برداشتن برچسب کمی دشوار بود بهتر است آب بیشتری روی آن بزنید و اجازه دهید مدت زمان بیشتری در این حالت باقی بماند.

روش دوم: سرکه و چاقو

سرکه کمی قوی تر از آب است و برای برداشتن برچسب هایی که به سختی به سطح چسبیده اند مناسب تر است. همانند روش قبلی، این روش نیز مراحل مشابهی دارد:

مرحله اول:

 از آنجایی که سرکه بوی تندتری نسبت به آب دارد باید اقدامات احتیاطی را در مورد آن انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید آن را داخل خودرو نمی ریزید. برای جلوگیری از این موضوع، بهتر است یک اسفنج بردارید و آن را در سرکه فرو ببرید و بر روی برچسب بگذارید.

مرحله دوم:

بعد از اینکه اجازه دادید برچسب با سرکه آغشته شد،  باید آن را به آرامی با چاقو خراش دهید.مراقب شیشه ها باشید تا خراشی برندارند. اگر دوست دارید از روش های تجاری استفاده کنید، بهتر است روش های زیر را امتحان کنید.

روش تجاری 40-WD:

همانطور که می دانید WD-40 در برداشتن برچسب ها بسیار مفید است. این ماده حاوی مواد شیمیایی است و باید به هنگام کار با آن دستکش بپوشید. اطمینان حاصل کنید که آن را روی خودتان نمی پاشید.

مرحله اول:

 با احتیاط این ماده را بر روی برچسب بپاشید.کمی منتظر بمانید. از استشمام اسپری بپرهیزید.

مرحله دوم:

بعد از اینکه ماده را روی برچسب اسپری کردید، باید بتوانید آن را با یک پارچه تمیز از روی شیشه بردارید. اگر در انجام اینکار با مشکل مواجه شدید، بهتر است از یک چاقو استفاده کنید. حالا  که روش های برداشتن چنین برچسب هایی را یاد گرفته اید می توانید با خیال راحت آن را خریداری کنید و برای نشان دادن مالکیت یا تبلیغات خود از آن استفاده نمایید.

remove label


“ چگونه برچسب روی پنجره های خودرو را برداریم؟ ”

تگ ها برچسب
 

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
تماس با ما

تلفن واحد فروش: 8-26405905-021

ارسال فکس به شماره: 8-26405905-021

تلفن دفتر مرکزی: 4-22924203-021

ایمیل واحد فروش: sale@iran-hologram.com

ایمیل شرکتinfo@iran-hologram.com

آدرس: تهران بلوار 8میرداماد روبروی بانک مرکزی خیابان آقازاده فر (اطلسی سابق) پلاک 5 طبقه سوم واحد8

درخواست مشاوره
    • Reload بازآوری
    بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بعد نگار ایرانیان ( ایران هولوگرام ) می باشد.