زبان ها
....
مشاهده کاتالوگ
.
بارکد
.
دانلود کاتالوگ
.
مشاوره آنلاین
.
فرآیند سفارش
.
ارزیابی رایگان سفارش
.

.

.

.

.

.

.

دایرکتوری مشاغل
.
عضویت در خبرنامه
خبرنامه
ماژول :
 
تبلیغات

برچسب هولوگرام سفارشی

برچسب هولوگرام سفارشی 10 out of 10 based on 1 ratings. 543 user reviews.
0 | 0
کد دانشنامه : #2465
تاریخ انتشار : یکشنبه, 5 دی 1395 11:07
تعداد بازدید کننده : 543
چاپارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
برچسب هولوگرام سفارشی
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
یکپارچگی کسب وکار خود را با برچسب های هولوگرامی سفارشی حفظ کنید:

اینکه بخواهید در بازار به فروش رایانه، موسیقی یا صابون بپردازید زیاد مهم نیست. نمی توانید اجازه دهید افراد از روی کسب وکار شما جعل و تقلب کنند و آن را نابود سازند.  سالانه دزدها میلیون ها دلار به کسب وکارهای موجود اسیب وارد می کنند.  محصولات تقلبی  اسیب زیادی به یکپارچگی کسب وکارهای موجود وارد می کنند. برچسب های هولوگرامی که برای برند یا شرکت مورد نظر به صورت سفارشی چاپ می شوند می توانند از تولید و تکثیر دوباره محصولات جلوگیری کنند و مانع از  دزدیده شدن برند گردند.

چه چیزی باعث می شود برچسب های هولوگرامی امن تر باشد؟

 یک هولوگرام تصویر سه بعدی است که با لیزر ایجاد می شود. بعد از اینکه تصویر بر روی برچسب قرار گرفت، شیء در تصویر  موقعیت  و جهت را تغییر می دهد. برخی از هولوگرام ها به جای اینکه تصویر باشند، الگوهای تکراری هستند. برخی از هولوگرام ها نیز از الگوهایی برای پنهان کردن تصویر استفاده می کنند تا برای افرادی که با چشم غیر مسلح به آن نگاه می کنند قابل مشاهده نباشد. چنین برچسب هایی را باید با لیزر یا اسکنرهای خاصی مورد بررسی قرار داد. هولوگرام ها ممکن است برای ذخیره سازی اطلاعاتی مورد استفاده قرار گیرند که  با لیزر قابل تفسیر است.  از آنجایی که کپی کردن فویل های هولوگرافی کمی دشوار است، برچسب های هولوگرامی سفارشی کمی گران قیمت هستند اما برای تایید هویت محصول مورد نظر، موثرترین روش محسوب می شوند. بیشتر شرکت هایی که  برچسب های هولوگرامی ایجاد می کنند به شرکت های موجود اجازه می دهند اثر هنری یا تصویر منحصر به فرد خود را مورد استفاده قرار دهند.   ویژگی امنیتی دیگری که در برچسب های هولوگرامی دیده می شود این است که جلوی جعل و تقلب را می گیرند. اگر فردی تلاش کند پوشش ان را بردارد،  برچسب خود به خود تخریب می شود.  عموما، برخی از مواد هولوگرامی  با وجود برداشته شدن بقیه برچسب، بر روی محصول باقی خواهند ماند. در چنین شرایطی الگویی از نقطه ها و حتی عبارت ها در آن دیده می شود. همین امر موجب می شود تلاش برای جعل و تقلب کاهش پیدا کند و  جلوی سارقان هویت را بگیرد.

برچسب هولوگرامی ضد سرقت، جلوی دزدی را می گیرد:

 استفاده از برچسب های هولوگرامی ضد سرقت می تواند به کاهش درز اطلاعات که در اثر دزدی صورت می گیرد کمک کند. زمانی که اثر هنری سفارشی بر روی برچسب های هولوگرامی خود تخریب شونده قرار می گیرد و بر روی بسته بندی محصول ثابت می گردد،  نمی توان بسته بندی را باز کرد و دوباره مهر و موم نمود.  اگر مهر و موم موجود بر روی بسته بندی یک برچسب طبیعی بود، امکان تولید ، تکثیر؛ حذف و  جایگزینی دوباره آن وجود داشت. در چنین شرایطی نمی توان زمان و مکان دزدی رخ داده را تعیین کرد.  برچسب ها بسیار موثرتر و کم هزینه تر از سیستم های امنیتی هستند که جلوی دزدی را در طول حمل و نقل می گیرند. برچسب های هولوگرامی ضد سرقت،  مانع از این می شود که مشتری به ایتم موجود اسیب بزند و سپس ادعا کند بسته بندی را باز نکرده است.

چگونه استفاده از برچسب های هولوگرامی به ایجاد اعتماد مشتریان کمک می کند؟

زمانی که محصول مورد نظر برداشته می شود و جاعلان تلاش می کنند ان را با محصول تقلبی جایگزین نمایند، مشتریان اعتماد خود را از دست خواهند داد. در چنین شرایطی شرکت باید به نظر مشتری احترام بگذارد و محصول را پس بگیرد. حتی اگر شرکت چنین عملی را انجام دهد و محصولات مورد نظر را جایگزین نماید، باز هم اطمینان مشتری از دست خواهد رفت. برچسب های هولوگرامی از این نوع جعل و تقلب جلوگیری می کند و اطمینان حاصل می کند که محصولات با کیفیتی به دست مشتری می رسد. محصولات تقلبی ممکن است با قیمت پایین تری به دست مشتری برسد . به همین خاطر معمولا افراد احساس می کنند محصول فروخته شده توسط شرکت قیمت بالاتری داشته است. این موضوع نیز به درک مشتری از شرکت اسیب وارد می کند و باعث می شود کسب وکار دیگری را در اینده انتخاب کنند.  هر شرکتی که محصول با کیفیتی تولید می کند دوست دارد از یکپارچگی محصولات خود محافظت کند. بیشتر برچسب های هولوگرامی را می توان به صورت سفارشی و در زمان اندک و اندازه، شکل و رنگ های متنوع تولید کرد. هزینه نسبت به سایر روش ها کمتر خواهد بود. داشتن برچسب هولوگرامی که برای کسب وکار شما تولید شده است می تواند اعتماد و اطمینان مشتری را به همراه داشته باشد زیرا هویت شرکت به خوبی تایید می گردد.


“ برچسب هولوگرام سفارشی ”

 

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
تماس با ما

تلفن واحد فروش: 8-26405905-021

ارسال فکس به شماره: 8-26405905-021

تلفن دفتر مرکزی: 4-22924203-021

ایمیل واحد فروش: sale@iran-hologram.com

ایمیل شرکتinfo@iran-hologram.com

آدرس: تهران بلوار 8میرداماد روبروی بانک مرکزی خیابان آقازاده فر (اطلسی سابق) پلاک 5 طبقه سوم واحد8

درخواست مشاوره
    • Reload بازآوری
    بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بعد نگار ایرانیان ( ایران هولوگرام ) می باشد.