زبان ها
....
مشاهده کاتالوگ
.
بارکد
.
دانلود کاتالوگ
.
مشاوره آنلاین
.
فرآیند سفارش
.
ارزیابی رایگان سفارش
.

.

.

.

.

.

.

دایرکتوری مشاغل
.
عضویت در خبرنامه
خبرنامه
ماژول :
 

ترفندهای برتر برای انتخاب چسب مناسب برای برچسب

ترفندهای برتر برای انتخاب چسب مناسب برای برچسب 10 out of 10 based on 1 ratings. 833 user reviews.
0 | 0
کد دانشنامه : #2443
تاریخ انتشار : شنبه, 27 شهریور 1395 11:49
تعداد بازدید کننده : 833
چاپارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
ترفندهای برتر برای انتخاب چسب مناسب برای برچسب
 • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دنیای چسب ها ممکن است بسیار فنی و کمی خسته کننده باشد. بهترین روش این است که اطلاعات مناسب در مورد چسب های مختلف داشته باشید. پنج سوال زیر را از خود بپرسید تا بتوانید نیازمندهای موجود برای برچسب ها را مشخص کنید:
 1. آیا سطح نرم است؟ یک سطح نرم همیشه آغاز خوبی برای چسب هاست. همانطور که می دانید چسب ها را می توان در سطوح مختلفی مورد استفاده قرار داد. بنابراین، برخی از سطوح نرم دارای انرژی پایینی هستند و نمی توان به خوبی از آنها استفاده کرد. برخی از پلاستیک ها این نوع سطح را دارند. همچنین برخی از چسب ها برای چسبیدن به سطوح سفت و محکم ساخته شده اند. یک چسب استاندارد دائمی ممکن است برای سطوح نرم مناسب باشد.
 2. آیا سطح منحنی دار است؟ برخی از چسب ها برای اعمال کردن بر روی سطوح منحنی دار همچون لوله ها مناسب نیستند. حتی برخی از ظروف سیلندر مانند و بطری ها ممکن است در این شرایط دردسرساز باشند. اگر چسب یا هولوگرام به کار رفته قدرت کافی را نداشته باشد برچسب بر روی آن باقی نخواهد ماند. در چنین شرایطی استفاده از چسب های مخصوص ضروری است.
 3. آیا سطح مورد نظر سرد یا گرم خواهد شد؟ اگر سطح با دمای متفاوت سرو کار داشته باشد نگه داشتن برچسب بر روی آن دشوار خواهد بود. هر دمایی که بالاتر از 150 درجه سانتیگراد باشد به چسب های مخصوصی نیاز دارد. چسب های استاندارد می توانند درجه حرارت بین -20 تا +80 را تحمل کنند.
 4. آیا چسب مورد نظر در شرایط مرطوب قرار خواهد گرفت؟ اگر برچسب شما در شرایط خیس و مرطوب قرار می گیرد باید به این موضوع توجه داشته باشید. اگر چسب در معرض موادی است که باعث خیس شدن آن می شود باید از نوع مناسب استفاده گردد تا مشکلی پیش نیاید.
 5. برچسب یا هولوگرام در داخل محصول مورد استفاده قرار می گیرد یا خارج آن؟ اگر قرار باشد برچسب در دوره های طولانی در بیرون باشد، استفاده از برخی از چسب ها می تواند مناسب باشد. اگر چسب مناسب در آن استفاده نشده باشد، قرار گرفتن در معرض اشعه ماوارء بنفش می تواند عمر برچسب را کوتاه کند. همانطور که مشاهده کردید، انتخاب نوع چسب به جایی که برچسب مورد استفاده قرار می گیرد و سطحی که به آن چسبانده می شود بستگی دارد. بنابراین زمانی که می خواهید برچسب خود را چاپ کنید حتما به موارد ذکر شده در این مقاله توجه کنید.

برچسب هولوگرام

“ ترفندهای برتر برای انتخاب چسب مناسب برای برچسب ”

 

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
 • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
تماس با ما

تلفن واحد فروش: 8-26405905-021

ارسال فکس به شماره: 8-26405905-021

تلفن دفتر مرکزی: 4-22924203-021

ایمیل واحد فروش: sale@iran-hologram.com

ایمیل شرکتinfo@iran-hologram.com

آدرس: تهران بلوار میرداماد روبروی بانک مرکزی خیابان آقازاده فر (اطلسی سابق) کوچه نامی پلاک 10 طبقه اول

درخواست مشاوره
  • Reload بازآوری
  بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بعد نگار ایرانیان ( ایران هولوگرام ) می باشد.