زبان ها
....
مشاهده کاتالوگ
.
بارکد
.
دانلود کاتالوگ
.
مشاوره آنلاین
.
فرآیند سفارش
.
ارزیابی رایگان سفارش
.

.

.

.

.

.

.

دایرکتوری مشاغل
.
عضویت در خبرنامه
خبرنامه
ماژول :
 

چرا هولوگرام ضد تقلبی مورد نیاز است

چرا هولوگرام ضد تقلبی مورد نیاز است 10 out of 10 based on 1 ratings. 1611 user reviews.
0 | 0
کد دانشنامه : #1868
تاریخ انتشار : دوشنبه, 13 آبان 1392 10:55
تعداد بازدید کننده : 1611
چاپارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
چرا هولوگرام ضد تقلبی مورد نیاز است
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
ضد تقلبی هولوگرام هالوگرام امن طراحی شده است که با استفاده از فرایند لیزر و حفاظت از هویت از محصولات شما است.....
چرا هولوگرام ضد تقلبی مورد نیاز است

هدف از تولید هولوگرام ضد تقلب


ضد تقلبی هولوگرام هالوگرام امن طراحی شده است که با استفاده از فرایند لیزر و حفاظت از هویت از محصولات شما است. طراحی تخصصی برچسب هولوگرام های امنیتی به منظور از شرایط امنیتی از محصولات منحصر به فرد تولید شده باشد. ضد جعل برچسب هولوگرام به وضوح خواهد شد که محصولات تولید شده به طور کامل اصلی و معتبر و در نه تکرار شده است نشان می دهد به هر شکل.

برچسب هولوگرام امنیتی

با استفاده از برچسب هولوگرام های امنیتی ، استفاده از برچسب هولوگرام تکراری بسیار رایج در بازار خاکستری خنثی هستند و به راحتی می توان بررسی می شود. بهترین بخشی از برچسب هولوگرام ضد تقلبی است که غاصب یا یک شرکت جعلی نه تنها می تواند تولید مثل و یا کپی آنها به عنوان برچسب الکترونیکی کد به هر محصول منحصر به فرد هویت. امنیت برچسب هولوگرام تولید تجربه های امنیتی هولوگرام  تولید کننده با در نظر ماهیت این محصولات می باشد. بهترین بخشی در مورد برچسب ضد تقلبی است که برچسب های جذاب در طراحی. به جا خواهد بود اشتباه به نقطه ای از اینجا که برچسب به سادگی بیش از حد شگفت انگیز و بی خطر است. علاوه بر این ، برچسب های امنیتی طراحی شده با در نظر گرفتن استانداردهای کیفیت بین المللی است. استانداردهای کیفیت همه از طریق فرایند تولید از برچسب ضد جعل نگهداری می شود.فرآیند برچسب هولوگرام های امنیتی دو بعدی سه بعدی

این فرایند بسیار از برچسب هولوگرام های امنیتی پیچیده است و به عنوان استاد منشاء نامیده شده است. تحت هوشمند و منحصر به فرد برچسب فرایند تولید ، برچسب ها در ابتدا با توجه به دو طرح بعدی و این بعد را به سه طرح های بعدی با کمک از تکنولوژی اپتیک های نوآورانه و پیشرفته تبدیل شده است. صفحه استاد استفاده شده است با استفاده از He – Ne در پرتو لیزر.

با توجه به این واقعیت است که بسیار پیچیده فرایند ساخت در تولید برچسب هولوگرام های امنیتی به ثبت رسیده ، آن را کاملا دشوار است آنها را کپی و استفاده از آنها را بر روی محصولات تقلبی. به این واقعیت که نیاز به خطاب از اینجا این است که برچسب هولوگرام های امنیتی باید به دستور داد و خریداری شده از تولید کنندگان تنها واقعی و نه فقط از تنها تولید کننده هولوگرام محلی است. در غیر این صورت به معنای بسیار و هدف از این برچسب امن هم خواهد پاشید ، و بیشتر خواهد شد برچسب امن قادر به امن هویت محصول خود را. در این است که شما نیاز دارید در انتخاب خرید به روش مقایسه زمانی که شما به جلو و برچسب هولوگرام به منظور تضمین امنیت از تولید کننده هولوگرام. هنگامی که شما در اطراف شما فروشگاه نه تنها بدست آوردن بهترین قیمت برچسب هولوگرام ، اما شما همچنین صلح کامل از ذهن. به یاد داشته باشید ، مهم است که برای حفظ هویت از محصولات خود را به طوری که هیچ کس می تواند آنها را کپی و فروش آنها را تحت یک هویت های مختلف و نام. بنابراین ، نقش ضد برچسب هولوگرام تقلبی را نمی توان و یا تحت هر شرایط تضعیف نادیده گرفت.هولوگرام تضمین مقرون به صرفه هستند و آنها تنها حق بازی برای محصولات خودتان هستید ، همیشه و همیشه.

“ چرا هولوگرام ضد تقلبی مورد نیاز است ”

 

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
تماس با ما

تلفن واحد فروش: 8-26405905-021

ارسال فکس به شماره: 8-26405905-021

تلفن دفتر مرکزی: 4-22924203-021

ایمیل واحد فروش: sale@iran-hologram.com

ایمیل شرکتinfo@iran-hologram.com

آدرس: تهران بلوار میرداماد روبروی بانک مرکزی خیابان آقازاده فر (اطلسی سابق) کوچه نامی پلاک 10 طبقه اول

درخواست مشاوره
    • Reload بازآوری
    بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بعد نگار ایرانیان ( ایران هولوگرام ) می باشد.