زبان ها
....
مشاهده کاتالوگ
.
بارکد
.
دانلود کاتالوگ
.
مشاوره آنلاین
.
فرآیند سفارش
.
ارزیابی رایگان سفارش
.

.

.

.

.

.

.

دایرکتوری مشاغل
.
عضویت در خبرنامه
خبرنامه
ماژول :
 

هولوگرام برچسب ضد تقلب ماوراء بنفش

هولوگرام برچسب ضد تقلب ماوراء بنفش 10 out of 10 based on 1 ratings. 1225 user reviews.
0 | 0
کد دانشنامه : #1861
تاریخ انتشار : یکشنبه, 12 آبان 1392 10:26
تعداد بازدید کننده : 1225
چاپارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
هولوگرام برچسب ضد تقلب ماوراء بنفش
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
قابل توجه تولید کنندگان مواد غذایی مثل برنج گوشت مرغ زعفران و... تولید کنندگان دارو و کارخانجات تولیدی قطعات صنعتی و خودرو و .... برای تضمین و جلوگیری از تقلب نام و مارک و برند خود از برچسب ضد تقلب X2 استفاده کنید و از تقلب کالای خود با نام و مشخصات شما توسط سودجویان جلوگیری نمائید.
هولوگرام برچسب ضد تقلب ماوراء بنفش قابل توجه تولید کنندگان مواد غذایی مثل برنج گوشت مرغ زعفران و... تولید کنندگان دارو و کارخانجات تولیدی قطعات صنعتی و خودرو و .... برای تضمین و جلوگیری از تقلب نام و مارک و برند خود از برچسب ضد تقلب X2 استفاده کنید و از تقلب کالای خود با نام و مشخصات شما توسط سودجویان جلوگیری نمائید. با این کار ضمن جلوگیری از ورود کالاهای نامرغوب و تقلبی به بازار و بدنام شدن نام کالای شما ، همچنین ضررهای هنگفتی که ناشی از عدم فروش کالای شما می گردد نیز جلوگیری بعمل آورید. این بهترین راه و کم هزینه ترین کاریست که می توانید برای حفظ نام و اعتبار کار و کالای خود انجام دهید.
این برچسب ضد تقلب که قابل نصب بر روی کلیه کالاها می باشد با دستگاه تست تراول چک (ماوراء بنفش) تصویر نامرئی که مارک و نام کالای شما را که به ما سفارش داده اید را ظاهر می کند و در نتیجه کالاهای تقلبی که به این مارک مجهز نباشند نا معتبر محسوب شده و خریداران عمده ی کالای شما و سایر مشتریان از خرید کالاهای فاقد این برچسب خودداری خواهند کرد و فقط کالای شما خریداری می گردد و همیشه صاحب کالایی با اعتبار نزد خریداران و مصرف کنندگان خواهید بود. بعنوان مثال شما تولید کننده برنج هستید و می خواهید که افراد دیگر از اعتبار نام کالای شما سوءاستفاده نکنند و نتوانند با نام شما کالای نامرغوب را در سطح بازار عرضه کنند. در اینجا کافیست که یک برچسب ضد تقلب بر روی یسته بندی آن نصب و یا با تکه نخ محکم و زیبایی به گونی آن آویزان شود.قابل ذکر است قیمت هر عدد برچسب ضد تقلب 50 تا 150 تومان است که سالیانه ضررهای هنگفتی تولیدکنندگان بر اثر عدم استفاده از این برچسب ارزشمند می کنند و حتی نام و اعتبار کالاهایشان بر اثر وجود کالاهای تقلبی و نامرغوب فوج فوج از ذست رفته و حتی ورشکسته می شوند.امروزه در بیشتر کشورهای دنیا تولیدکنندگان کالا استفاده از برچسب ضد تقلب را از مهمترین مراحل خط تولید خود می دانند و با کمترین هزینه اعتبار خود را تا همیشه حفظ می کنند.فراموش نکنید تضمین حفظ امنیت این برچسب در حد تراول چک بوده و با همان روش روئیت و مشاهده می گردد. شرکت جم نوین نماینده رسمی اروبایی در ایران و تنها دارنده اجازه قانونی در ارائه خدمات برچسب ماوراء بنفش در ایران.

“ هولوگرام برچسب ضد تقلب ماوراء بنفش ”

 

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
تماس با ما

تلفن واحد فروش: 8-26405905-021

ارسال فکس به شماره: 8-26405905-021

تلفن دفتر مرکزی: 4-22924203-021

ایمیل واحد فروش: sale@iran-hologram.com

ایمیل شرکتinfo@iran-hologram.com

آدرس: تهران بلوار میرداماد روبروی بانک مرکزی خیابان آقازاده فر (اطلسی سابق) کوچه نامی پلاک 10 طبقه اول

درخواست مشاوره
    • Reload بازآوری
    بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بعد نگار ایرانیان ( ایران هولوگرام ) می باشد.