زبان ها
....
مشاهده کاتالوگ
.
بارکد
.
دانلود کاتالوگ
.
مشاوره آنلاین
.
فرآیند سفارش
.
ارزیابی رایگان سفارش
.

.

.

.

.

.

.

دایرکتوری مشاغل
.
عضویت در خبرنامه
خبرنامه
ماژول :
 
تبلیغات

چاپ امنیتی دریک نگاه

چاپ امنیتی دریک نگاه 10 out of 10 based on 1 ratings. 1355 user reviews.
0 | 0
کد دانشنامه : #1784
تاریخ انتشار : سه شنبه, 23 مهر 1392 18:37
تعداد بازدید کننده : 1355
چاپارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
چاپ امنیتی دریک نگاه
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
ورنمای حل مشکلی که سالانه 800 میلیارد دلار درجهان به صاحبان صنایع و دولتها ضرر مالی می‌رساند وباعث می شود تا یکصد هزار نفر تنها در اروپا هرساله کارخود را ازدست بدهند...

راهکارهایی جهت پیشگیری ازجعل اسناد و اوراق امنیتی


دورنمای حل مشکلی که سالانه 800 میلیارد دلار درجهان به صاحبان صنایع و دولتها ضرر مالی می‌رساند وباعث می شود تا یکصد هزار نفر تنها در اروپا هرساله کارخود را ازدست بدهند، یک چالش چاپ امنیتی دریک نگاه بسیار جالب برای دولت وهر شرکت یانهاد پژوهش وتوسعه به حساب می آید. درسال 1981 پلیس فدرال آمریکا 1825 مورد جعل وتقلب کالاواسناد بالاتر از 100 هزار دلار راپیگیری کرد. این آماردرسال 1991 به 26931 مورد رسید ودرسال 2003 ازمرز280000 مورد فراتر رفت. البته این آمار درکشورما هنوز استخراج دقیق نگردیده اند. چنین آمار و ارقام هشدار دهنده ای برای دستیابی به راه حل چنین معضلی راضروری می‌کند. دستاوردی که دستیابی به چنین راه حلی برای جویندگان آن به ارمغان می آورد، آنچنان جذاب وپرمنفعت است که هرآینه این موفقیت کوچک وناچیز باشد، بازهم برای جمع کثیری ازتولید کنندگان کالا وخدمات ارزشمند است به همین خاطر جای تعجب ندارد که تلاش های فراوانی درجهت ارائه راه حل های مختلف برای پیشگیری ازجعل اسناد و اوراق امنیتی، حفاظت از نام و هویت کالا و بازار بسته بندی صورت گرفته است. چاپ امنیتی بازار پر رونقی هم برای تبهکاران و هم برای صاحبان صنایع و مصرف کنندگاناین سفارشات چاپی است جاعلان روز به روز به فنآوری های پیشرفته دسترسی پیدامی کنند. همین امرنیاز به ابداعات واختراعات جدید دراین زمینه راضروری می کند. راه‌های رسیدن به تولیدات جدید امنیتی و استفاده از هولوگرام ضدجعلو شبیه سازی فراوانند لیکن یک فنآوری منحصر به فرد نمی تواند کلیه نیازهای مخاطبان رابرآورده کند. مورد دیگر آموزش مصرف کننده نهایی یا عموم مردم است. آنها باید بتوانند روشهای به کاررفته امنیتی راتشخیص دهند، متاسفانه هنوز کسی نخواسته یانتوانسته بارآموزش همگانی رابه دوش بکشد.

تحولات چاپ امنیتی

درهرحال تحولات وابداعات تکنولوژیکی درزمینه چاپ امنیتی هرروزابعاد جدیدتری به خود گرفته وپیشرفت می کند. بااین حال این امر به خودی خود نمی تواند مایه امیدواری باشد. مهم این است که کارشناسان وپژوهشگران درکنارتولیدکنندگان سیستمها و فرایند‌های چاپ امنیتی ونیروهای اطلاعاتی وامنیتی و پلیس با تبادل افکار و اطلاعات همواره یک قدم ازجاعلان و تبهکاران جلوتر باشند. بخش چاپ امنیتی این نشریه فرصت مغتنمی است تا دست اندرکاران حوزه چاپ امنیتی کشور و کارشناسان خارجی تجربیات و تازه‌های این حوزه را در بخش های نرم افزارهای گرافیک امنیتی، مرکب ها، پوشش های ورنی و کاغذهای امنیتی، سازه های هولوگرافیک، ماشین آلات چاپ و تجهیزات سخت افزاری امنیتی و ... در اختیار علاقمندان قرار دهند.

“ چاپ امنیتی دریک نگاه ”

 

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
تماس با ما

تلفن واحد فروش: 8-26405905-021

ارسال فکس به شماره: 8-26405905-021

تلفن دفتر مرکزی: 4-22924203-021

ایمیل واحد فروش: sale@iran-hologram.com

ایمیل شرکتinfo@iran-hologram.com

آدرس: تهران بلوار میرداماد روبروی بانک مرکزی خیابان آقازاده فر (اطلسی سابق) کوچه نامی پلاک 10 طبقه اول

درخواست مشاوره
    • Reload بازآوری
    بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بعد نگار ایرانیان ( ایران هولوگرام ) می باشد.