زبان ها
....
مشاهده کاتالوگ
.
بارکد
.
دانلود کاتالوگ
.
مشاوره آنلاین
.
فرآیند سفارش
.
ارزیابی رایگان سفارش
.

.

.

.

.

.

.

دایرکتوری مشاغل
.
عضویت در خبرنامه
خبرنامه
ماژول :
 

راه حل‌های امنیتی برای حفاظت از بسته بندی داروئی

راه حل‌های امنیتی برای حفاظت از بسته بندی داروئی 10 out of 10 based on 1 ratings. 1192 user reviews.
0 | 0
کد دانشنامه : #1708
تاریخ انتشار : شنبه, 13 مهر 1392 12:19
تعداد بازدید کننده : 1192
چاپارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
راه حل‌های امنیتی برای حفاظت از بسته بندی داروئی
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
هولوگرام های امنیتی برای بسته بندی دارویی بسیار کاربرد دارد زیرا از ورود محصولات تقلبی جلوگیری میکند و با ابزار های امنیتی کمک بسیاری به صنعت دارویی کرده اند

نقش هولوگرام امنیتی در بسته بندی دارویی


همه ما می دانیم هولوگرام ها در هر صنعتی نقشی موثر داشته اند و کار اصلی آنها جلوگیری از تقلب می باشد.امروزه با توجه به رشد روزافزون هولوگرام امنیتی تولید شده اند که به حفاظت صنایع مختلف کمک بزرگی می کنند.در بسته بندی دارویی  از هولوگرام امنیتی استفاده می شود

هولوگرام های امنیتی بسته های داروئی طوری طراحی شده اند که ابزار امنیتی بهینه ای برای محافظت از مدارک و تولیدات محوب می شوند. این هولوگرام ها به شرطی که اصلی باشند مزایای ذیل را دارا هستند:
عدم امکان جعل: هولوگرافی های امنیتی داروئی دارای وضوحیت تصویری 25000 خط در هر اینچ و خصوصیات آشکاری همچون قابلیت حرکت، تغییر رنگ و عمق برای تصاویر است که نمی توان از آن نسخه برداری یا اسکن کرد.
شناخته شده در نظر مصرف کنندگان: مصرف کنندگان می توانند هولوگرامها را با چشمهای غیرمسلح ببینند و برای این کار احتیاجی به ابزار پیشرفته و گرانقیمت ندارند. به علاوه هولوگرامها دارای الگوهای ظاهری هستند که هرگونه دستکاری در ابزار امنیتی هولوگرافی برای مصرف کننده مشخص و واضح خواهد بود.

هولوگرام امنیتی

مزایای استفاده از هولوگرام امنیتی در بسته بندی دارویی

علائم مخفی برای اجرای قانون: هولوگرام ها دارای ابزاری مخفی مانند سیستم تصویرنگاری نانو، سیستم تصویرنگاری میکروسکوپی، واترمارک دیجیتال و تصاویر مخفی می باشند که تنها با کمک ابزارآلات خاصی که برای هدف بازرسی و تحقیق تعبیه شده اند، قابل مشاهده هستند. بعلاوه هولوگرامها می توانند به شیوه‌ای تولید شوند تا دارای ابزاری باشند که به ردیابی تولیدکننده فرآورده های دارویی کمک کنند.
ارتباط کامل با مارک تجاری: هولوگرام امنیتی که برای گنجاندن مارکهای تجاری و یا آرم های تولیدکنندگان روی آنها طراحی شده اند، نشان بسیار واضحی برای مصرف کنندگانی هستند که به دنبال شرکتهای داروسازی با اطمینان و تولیداتی مطمئن می باشند.
توانایی در ردیابی تولیدات از طریق کانال توزیع و پخش: هولوگرام ها دارای ابزار آشکار و پنهانی برای تولیدکنندگان هستند که به آنها کمک می کند که تولیداتشان را از طریق کانال توزیع و پخش از کارخانه تامصرف کننده، ردیابی کنند.

هولوگرام

قیمت پایین: یک برنامه امنیتی هولوگرافی تنها با هزینه‌ بسیار ناچیز برای هر بسته اجرا می شود. این هزینه در مقایسه با صرف هزینه‌های چند میلیون دلاری برای جعل، تقلب و دستکاری دارویی و مشکلات ایجاد شده برای سلامت عموم در اثر استفاده از این داروهای جعلی، هزینه ای ناچیز است.
حمایت در جهت اجرای قانون: اتحادیه‌ سازه های هولوگرافی مدارک معتبر آمریکا ارتباط نزدیکی را با سازمان امنیتی ایالات متحده، پلیس بین الملل و دیگر مراکز اجرای قانون در جهت آموزش خصوصیات امنیتی موجود در تولیدات این اتحادیه و بازرسی‌های کالبدسنجی امنیتی تولیدات جعلی دارد.

“ راه حل‌های امنیتی برای حفاظت از بسته بندی داروئی ”

 

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
تماس با ما

تلفن واحد فروش: 8-26405905-021

ارسال فکس به شماره: 8-26405905-021

تلفن دفتر مرکزی: 4-22924203-021

ایمیل واحد فروش: sale@iran-hologram.com

ایمیل شرکتinfo@iran-hologram.com

آدرس: تهران بلوار میرداماد روبروی بانک مرکزی خیابان آقازاده فر (اطلسی سابق) کوچه نامی پلاک 10 طبقه اول

درخواست مشاوره
    • Reload بازآوری
    بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بعد نگار ایرانیان ( ایران هولوگرام ) می باشد.